Главная Новости Досуг "Барселона" втрачає перші очки в чемпіонаті Іспанії

"Барселона" втрачає перші очки в чемпіонаті Іспанії

18 октября 2009, 10:00

У центральному матчі сьомого туру чемпіонату Іспанії "Валенсія" на власному полі зіграла в безгольову нічию з "Барселоною". Це вперше з початку сезону каталонці втрачають очки в Прімері.

Пресингуєте "Барселону", її гравці починають помилятись, а ви реалізовуєте свої моменти. Можливо це ті вказівки, які перед матчем давав своїм підопічним Унаї Емері. Адже усе саме так і було на полі, за винятком того, що господарі своїми нагодами не скористались.

"Валенсія" створила набагато більше небезпечних моментів, аніж каталонці, проте завдати вирішального удару господарі так і не змогли. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

В другому таймі гості заграли дещо активніше, однак і "кажани" продовжували навідуватись у штрафний майданчик "Барси". Та все на марно. Вкотре героєм "блаугранас" міг стати Педро, якби пробив більш влучно. Натомість Вальдес рятував ворота "Барселони" після ударів Пабло та Сілви. Незважаючи на нічию каталонці набравши 19 очок продовжують лідирувати в чемпіонаті.