УКРАИНА

Павло Глоба назвав і`мя майбутнього президента України

0

0

На думку російського астролога Павла Глоби, на найближчих президентських виборах переможе Юлія Тимошенко. Про це він заявив в інтерв`ю газеті "Факти".

Віктора Януковича, в якого, якщо вірити соцопитуванням, зараз найкращий рейтинг, астролог не "бачить" переможцем в майбутній президентській гонці.

"Єдине, що з впевненістю можу сказати: у другому турі переможе Юлія Тимошенко", - заявив Глоба.

За словами астролога, появу Тимошенко на політичному Олімпі він побачив давно і навіть ім`я назвав у газеті "Вечірній Київ" за 1990 рік. Щоправда, визнав Глоба, "називав ще Ганну, але її час поки не прийшов, а ось Юлія, як кажуть астрологи, проявилася".

На думку астролога, з ім`ям Тимошенко буде пов`язане щонайменше десятиліття. Правда, за його словами, без світлої зачіски шансів у неї немає.

Він нагадав, що "коли у свій час у Тимошенко був темний колір волосся, в неї почалися проблеми - її кинули за ґрати. Але щойно вона повернулася до образу білявки - відразу почала набирати політичні очки".

Раніше Павло Глоба натякав, що президентом буде жінка, що дозволило зробити необачні заяви Інні Богословській.

Перед минулими виборами Павло Глоба передбачив перемогу і Віктору Ющенку, і Віктору Януковичу - одному ніби як "по секрету", іншому "на публіку", але, ясна річ, обидва прогнози поширилися максимально широко, і рейтинг головного віщуна СНД не зменшився.

По материалам: "Newsru.com"

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus