УКРАИНА

Українські зірки без макіяжу: «Алібі», Сумська, Шоптенко, Грановська-Мейхер… (ФОТО)

0

0

У п‘ятницю в одній зі столичних галерей біля самого Майдану відкрилася особлива фотовиставка. На ній можна було як жахатися, так і отримувати естетичне задоволення.

На фотоекспонатах відомі представники бомонду, зокрема актори, телеведучі та співачки, були зображені без макіяжу.

Найцікавіше, що деякі з персонажів фотосесії журналу "Story" і на презентацію виставки прийшли без гриму. Щоправда, дехто махлював. І, схоже, під час тематичної фотосесії також...

 Аня та Аліна Завальські з дуету "Алібі" стали учасницями фотосесії "Зірки без макіяжу" (фото вище)

 Дизайнер Діана Дорожкіна на фотоекспозицію у якості підтримки привела чоловіка. Щоправда, по фото і не скажеш, що Дорожкіна позувала зовсім без макіяжу:

 Вагітна телеведуча Сніжана Єгорова на комплекси не страждає. Вона і на фото, і у житті без макіяжу може обійтися: Акторка Ольга Сумська без гриму навіть приємнішою виглядає:І, звісно, рано ще мати комплекси щодо відсутності мейкапу Антоніні, доньці Сумської та Паперного:Телеведуча Катерина Осадча на виставці блефувала. Замість прийти повністю без макіяжу, Катя капітально підмазалася тоном чи-то пудрою:Лишається сподіватися, що у фотосесії блефу не було: Дуже органічно виглядала на фото плавчиня Клочкова. Вагітна Яна і в житті мейкапом не зловживає: Спортсменка Лілія Подкопаєва теж мало чим здивувала: Хіба що черговим виходом у світ з новим кавалером - бізнесменом Віктором Костирком: Телеведуча Ольга Фреймут "з" і "без": Співачка Міка Ньютон знову блондинка: Хоча на фото Міка ще шатенка. Праворуч - співачка Лама: Зірка серіалу "5 хвилин до метро" і подружка Ігоря Посипайка Віта Смачелюк: Смачелюк у житті (друга ліворуч): Зірка серіалу "Леся + Рома" Ірма Вітовська:

 Телеведуча та актриса Маша Єфросиніна: Телеведуча Даша Трегубова: "ВІА-Гра" Надя Мейхер:Ведуча і модель Інна Цимбалюк: Співачка з дуету "NikitA" Даша Астаф`єва: Ще одна "NikitA" Юля Кавтарадзе:  Танцюристка Оленка Шоптенко: Телеведуча Лідія Таран:Епатажна ведуча Василіса Фролова:

 Бізнесвумен Кароліна Ашіон: Акторка і телеведуча Даша Малахова Ведуча програми "Ангели і Демони" Тала Калатай: Співачка і телеведуча Оля Горбачова: Цікаво, що Горбачова знімалася не лише без макіяжу, але й без своєї родимки. Видно, відсутність макіяжу не виключає наявності фотошопу (Фото "Story" та "Блік").

Співачка Олена Вінницька:

 

Співачка Гайтана:Фото: Дмитро Амідов

По материалам: ТАБЛОID

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus