УКРАИНА

Від час концерту Катю Бужинську залишили без одягу

0

0

Відома українська поп-співачка залишилася без одягу під час власного виступу на сцені.

Катя Бужинська, 30-річна українська поп-зірка, завжди відзначалася тонким смаком і любов`ю до вишуканого вбрання як на сцені, так і в повсякденному житті. На розкішні сукні Каті Бужинської й зазіхнули зловмисники, оцінивши її смак. Невідомі проникли в її гримерку, поки співачка давала після концерту автограф-сесію, й забрали її сценічні сукні та взуття, які вона взяла із собою на концерт.

На яку суму зазнала збитків співачка, Катя не зізнається. Але раніше вона згадувала, що вартість однієї тільки її концертної сукні від $ 2 до 5 тис.

Сама ж співачка дуже засмучена, адже кожне вбрання - це складна ручна робота дизайнерів.

- Я дуже засмучена. У моєму житті це вперше, до мене часто після концерту заходять у гримерку шанувальники, але, як правило, тільки щоб поспілкуватися, подарувати квіти, сфотографуватися. Це вперше у моїй практиці. Мені дуже прикро! - Обурюється зірка. - Якщо вони хотіли просто залишити собі щось на згадку від мого концерту, можна було просто попросити. Я дуже часто дарую свої сукні, правда, як правило, друзям і дітям, яким вони потрібні.

Крім суконь, у Каті Бужинської вкрали й улюблені туфлі на високій шпильці, які вона не знімала - вдала модель ідеально підходила під будь-яке вбрання.

Автор: Елеонора Модна

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus