УКРАИНА

Приходько готує для Нуріка весільний танець

0

0

Учасниця «Євробачення 2009» не втомлюється дивувати своїх шанувальників.

Перебуваючи на п`ятому місяці вагітності, співачка Настя Приходько змінила зачіску, зайнялася продюсуванням «екс-фабриканта» Паші Лі й, до всього іншого, вирішила повернутися до танців. Ні для кого не секрет, що Настя готується до заміжжя, тому зараз у її планах – постановка весільного танцю. А от по допомогу співачка звернулася до одного з найкращих хореографів України – Сергія Костецького.

– Я дуже радий тому, що Настя звернулася саме до мене, – підкреслив Костецький. – Весільний танець запам`ятовується людині на все життя, тому я хочу зробити для подруги найкращий танець у моїй кар`єрі.

Поки що Сергій не має наміру навантажувати майбутню маму тренуваннями й репетирувати складні па. На цьому етапі Сергій і Настя займуться розробкою загального малюнка весільного танцю. А після народження малюка Анастасія збирається показати всім, наскільки вона здібна учениця, і вразити усіх гостей своїм незабутнім танцем.

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus