УКРАИНА

Шарліз Терон запросили в кіно «через диван»

0

0

Популярна актриса мало не стала жертвою «постільного» кастингу.

Днями у своєму інтерв`ю американському глянцю відома американська актриса Шарліз Терон розповіла про проблему сексуальної експлуатації жінок у шоу-бізнесі. Як з`ясувалося, з «темною» стороною Голлівуду дівчина зіткнулася ще у віці 19 років, коли тільки починала свою акторську діяльність.

– Мене запросили на прослуховування, – поділилася Терон. – Мені здалося трохи дивним те, що проби проходитимуть у суботу ввечері, в лос-анджелеському приватному будинку. Але я все-таки переконала себе, що це нормально. Коли я прийшла за адресою, мене зустрів чоловік у «х’юхефнерівській» піжамі й запросив усередину. Він відразу ж запропонував мені випити, а я ще тоді подумала: «Ух ти! А ці акторські прослуховування – досить приємне проведення часу». Але незабаром мені стало ясно, куди я потрапила й чого від мене хочуть. Я відразу ж сказала йому: «Цього не буде! Ти вибрав не ту дівчину, приятелю!».

Ну що ж, небагато зірок-початківців відмовляються від «темної сторони» шоу-бізнесу.

Фото: Getty Images

Автор: Аміна Воропаєва

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus