УКРАИНА

"Міс Київ-2006" розважалася у компанії Артема Мілевського (ФОТО)

0

0

Капітан київського "Динамо" Артем Мілевський раз-у-раз з‘являється на столичних тусовках. Молодий чоловік то на конкурс краси зазирне, то у ресторан на тематичну вечірку завітає.

Однак майже ніколи Артема не вдавалося засікти у товаристві однієї і тієї самої жінки кілька разів поспіль. Та й взагалі, у жіночій компанії Тьома практично не з‘являвся.

Та от в Інтернеті з‘явилися фотографії, на яких форвард "Динамо" ніжно обіймає за талію кучеряву красуню.

Мілевський закрутив роман з "Міс Київ-2006"?

Супутницею Артема виявилася відома читачам ТаблоID юна модель Ореста Бріт.

Нагадаємо, саме ця дівчина у 16-річному віці відвоювала титул "Міс Київ-2006".

Власне, саме Ореста розмістила фотографії з Мілевським у себе на сторінці у соціальній мережі "Одноклассники.ру".За плечима Орести Бріт 19 років і доросле життя у ПарижіОтака фігуриста подружка у Мілі (Ліворуч фото "Бліка")

Як пише "Блік", ряд згаданих знімків було зроблено під час французьких канікул "динамівця". Минулого місяця футболіст злітав у Париж.

Як пише газета, під час французького відпочинку Бріт, Мілевський та його кращий друг футболіст Денис Адлейба "повисіли" у модному нічному клубі столиці.У Мілевського та Бріт взаємини "по-французьки"Ореста, Артем і його добрий друг ДенисАртем з Орестою покаталися на річковому трамвайчику по каналах нічного Парижа і повечеряли просто на борту.Весела трійця всюди ходила разом... і " висіла" разом...і спала, схоже, теж разом

Фото "Одноклассники.ру"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus