УКРАИНА

Зігріті любов’ю влади

0

0

Кіровоградцям київських проблем не зрозуміти: провінція вже майже десять років живе теплими спогадами про гарячу воду.

ТОП-новина останніх днів - наближена до катастрофічної ситуація з гарячим водопостачанням у Києві. У пошуковику Яндекса цій актуальній темі на момент підготовки матеріалу було присвячено 89 повідомлень. Останнє - радісне, про поновлення подачі гарячої води у спальні райони столиці.

Активно обговорюють це і на різноманітних форумах та у блогах.

«Ну ось чому треба відключати саме ТЕЦ-6 і ТЕЦ-5?! Чому страждають завжди спальні райони? А я тільки-но спробувала гідромасаж...», - обурюється одна киянка.

«Ну що, братці, давайте ще посмакуємо сперечання Ющенка і Медведєва - хто з них кого зробив. Порадіємо, що у москалів ГЕС прорвало і літаки впали. А потім мило в руки, і бігом до озера - доки вода літня, тепленька», - іронізує їй в унісон інший.

У Кіровограді ж гаряча вода була так давно, що аборигени плутаються у даті.

- У дев’яносто першому році ми отримали квартиру, якраз тоді гарячої води і не стало, - каже мешканка обласного центру Галина Бахматова. - Хоча ні. Не було вже, напевно, з дев’яностого.

- Зараз згадаю, - ділиться спогадами журналістка Олена Нікітіна. - Син народився у дев’яносто сьомому році, у дев’яносто дев’ятому ми його ще купали, набираючи з крану гарячу і холодну воду, а потім почали підігрівати... Ну, от з дев’яносто дев’ятого і немає.

- По-моєму, гаряча вода була, як донька ще у школу ходила, - згадує пенсіонерка Надія Левінська. - Донька школу в дев’яносто шостому закінчила, після того наче не було вже...

Щоправда, в одному з кіровоградських теплопостачальних підприємств нам називають таку дату: лютий 2006 року. А згодом співрозмовниця виправляє рік на 2008-й.

Крапки над «і» розставила прес-служба міської ради. Згідно з офіційними даними, востаннє гаряча вода у кіровоградському водогоні помічена 2002 року - нерегулярно. На той час труби вже нагадували решето, тому комунальники вирішили припинити не передбачене бюджетом поливання асфальту.

Скільки можуть коштувати відновлювальні роботи, у департаменті ЖКГ навіть говорити вголос бояться. За гарячу воду кіровоградці нині не платять, але про всяк випадок відповідні тарифи й досі розглядаються і справно затверджуються міськвиконкомом. «Щоб було», - раптом колись місто знайде гроші, і у кранах з’явиться гаряча вода. Поки ж мешканці Кіровограда дружно встановлюють у своїх квартирах і будинках системи автономного опалення, газові колонки і електричні бойлери.

Київські негаразди для провінції - щось із розряду «Очевидне - неймовірне». Для кіровоградців гаряча вода, яка вже давно лише в спогадах, - не проблема, а звичайні реалії життя. Але у столиці таки є шанси стати ближчою до периферії: тепер киян лякають відключеннями теплопостачання взимку.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Андрій Лисенко, «Кіровоград.proUA.com»

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus