УКРАИНА

Создана межведомственная группа Украины в Виртуальном Центре ГУАМ по борьбе с терроризмом

0

0

Президент Украины Виктор Ющенко подписал распоряжение № 1274/2005-рп “О Межведомственной группе Украины в Виртуальном Центре ГУАМ по борьбе с терроризмом, организованной преступностью, распространением наркотиков и другими опасными видами преступлений”. Об этом сообщили «proUA» в пресс-службе Президента.

Публикуем текст распоряжения.

З метою забезпечення виконання положень Угоди про створення Віртуального Центру ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів і Міждержавної Інформаційно-Аналітичної Системи (МІАС) ГУАМ, підписаної в м. Ялті 4 липня 2003 року і затвердженої Указом Президента України від 1 квітня 2004 року № 386, та документів з питань створення та забезпечення діяльності Віртуального Центру ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів і Міждержавної Інформаційно-Аналітичної Системи (МІАС) ГУАМ, затверджених Рішенням Ради Міністрів закордонних справ держав-членів ГУАМ, прийнятим 28 червня 2004 року в м. Стамбулі:

1. Утворити Міжвідомчу групу України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів (далі – Міжвідомча група).

2. Покласти на Міжвідомчу групу забезпечення ефективної участі України у функціонуванні Віртуального Центру ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів, Міждержавної Інформаційно-Аналітичної Системи (МІАС) ГУАМ.

3. Затвердити персональний склад Міжвідомчої групи України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів (додається).

4. Покласти організаційне, інформаційне та інші види забезпечення роботи Міжвідомчої групи на Службу безпеки України.

5. Голові Міжвідомчої групи подати у тримісячний строк проект Положення про Міжвідомчу групу у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...
..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus