Блог

Бала Віталій: «П’ятничні роздуми»

Корупція вбиває майбутнє України

0

comments1912

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.

1995-1997 р.р.  автор  та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.

З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуаційДо вашої уваги пропоную подумати над наступним питанням.

Я продовжую обговорення соціологічного опитування, яке провели  у липні Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

І мова знову про корупцію, як і вчорашньому дописі «Нечистий четвер», тільки сьогодні про вплив корупції на сьогодення бізнесу та майбутнє України.

Так, 47% з опитаних вважають, що корупція є найбільшою перешкодою для розвитку підприємництва в Україні.

Хочу акцентувати увагу на цій цифрі у 47%, адже підприємництвом в Україні точно не займається 100% , тобто можна уявити, що близько 100% тих, хто займається підприємницькою діяльністю і на собі відчув всі наслідки корупційної системи у країні, як аза останні роки набула жахливо гігантських масштабів та впливу на всі сфери життя і діяльності людей в Україні.

А тепер увага, натомість руйнування, завдані війною, як найбільшу перешкоду назвали 37%, а 36% вважають найбільшою перешкодою неадекватну систему податкового адміністрування.

Тобто, чинну податкову систему фактично вважають такою ж перешкодою, як руйнування від війни, а корупція з 47% випереджає наслідки війни.

Це – жахлива реальність, яка є наслідком діяльності чинною влади.

Тому, довірити цій владі відбудову країни після війни, все рівно, що добровільно погодитись на «самогубство» майбутнього країни.

Продовження про «самогубство», дивіться на моєму ютуб кналі.

А якщо виникне бажання та буде натхнення  поставити вподобайку, прокоментувати відео тапідписатись на канал, я буду вдячний за підтримку.

Посилання у першому коментарі.comments

Новини партнерів

comments

Інші матеріали автора


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!