Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій
У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин
1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)
1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.
1995-1997 р.р. автор та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.
2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуацій
Не варто шукати біди, бо можна знайти
Сьогодні, на мою думку, варто вчергове поговорити, можливо почують, прочитають в офісі, про публічні виступи та інтерв’ю президента України.
На початку широкомасштабного вторгнення виступи Володимира Зеленського онлайн у парламентах іноземних країн, на різних представницьких заходах давали результат, бо викликали емоції у тих, хто слухав. А давали результат, бо ці емоції викликали співчуття і бажання допомогти Україні у боротьбі проти агресора.
Ця емополітика(емоційна політика) була дуже ефективною, але з часом її ефективність почала зменшуватись, бо ситуація у світі змінюється, час йде, а емоційні посили залишились практично тими самими.
І, на жаль, головними у цій емополітиці є вимоги допомоги, претензії та занепокоєння.
А мали б бути : подяка, впевненість, віра та розуміння.
Невже президент і його команда це не розуміють і не бачать?
Тому, не потрібно було у виступі на Генеральній асамблеї ООН натякати на Польщу6 яка ніби «допомагає» росії, не потрібно було у виступі 9 жовтня на парламентській асамблеї НАТО говорити про те, що не на часі політичні розбірки у США, бо це не справа і не право України в особі президента чи будь-кого іншого, таким чином висловлюватись про внутрішньополітичну ситуацію в іншій країні.
І навіщо публічно висловлювати свою стурбованість тим, що міжнародна спільнота може відвернути увагу від України через війну на Близькому Сході?
Невже президенту України не роблять аналітичні записки про міжнародну ситуацію у світі і зокрема про війну на Близькому Сході?
Невже він не розуміє, що війна в Україні і війна на Близькому Сході мають одних і тих самих ініціаторів і союзників?
Це ж так звана «вісь зла» росія-Іран-Китай, яка протистоїть цивілізованому світу, бо не хоче і не може жити за правилами цивілізованого світу. Так туди ще потрібно добавити КНДР та деякі інші країни, яких активно «вербує» у свій табір ця «вісь зла».
І щоб перемогти «вісь зла» і знишити її існування, потрібна, як перемога України, так і перемога Ізраїлю.
То ж не варто шукати біди там, де її нема, бо можна собі на голову її знайти
Продовження дивіться на моєму ютуб каналі. А якщо виникне бажання та буде натхнення поставити вподобайку, прокоментувати відео та підписатись на канал, я буду вдячний за підтримку.
Посилання у першому коментарі.
Новини партнерів
Інші матеріали автора
Новини