Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний консультант Директор Агентства моделювання ситуацій
У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин
1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституті Вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)
1992-1995 роки - аспірантура в ІМВ.
1995-1997 р.р. автор та продюсер телевізійних програм "Висока політика" та "ДІП канал" на телеканалі ICTV.
2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
З 2002 року співзасновник та директор Агентства моделювання ситуацій
Сьогодні пропоную для негативних емоцій згадати про заяву Володимира Зеленського стосовно наративу про корупцію, яку використовує росія, щоб розколоти єдність Європи і зменшити підтримку України.
Цю заяву президент України зробив за підсумками третього саміту Європейської політичної спільноти, під час спілкування з журналістами.
Пряма мова Зеленського: «Перш за все, це відомий російський наратив про корупцію. Вони розуміють, що не можуть розколоти єдність і підтримку України. Сполучені Штати і їхні спецслужби дізналися про коріння ідеї, як розхитати суспільство, підтримку у світі.»
Нарати́в, або о́повідь (англ. і фр. narrative — «оповідь», від лат. narrare — «розповідати», «пояснювати») — сукупність пов'язаних між собою реальних чи вигаданих подій, фактів або вражень, які складають оповідний текст. Так пояснює цей термін Вікіпедія.
То виявляється, за словами Володимира Зеленського, факти корупції у міністерстві оборони, які були оприлюднені у світових ЗМІ, то вони були вигаданими і є наративами росії, а не проблемою з корупцією в Україні.
Невже Володимир Зеленський вважає, що можна робити такі заяви і вони будуть слугувати виправданням корупції в Україні?
Чи може він думає, що такі заяви про російський наратив, навіть є запереченням існування корупції в Україні.
Особливо цікавим є посилання на спецслужби США. А хіба не США неодноразово натякали, попереджали6 а згодом і прямо говорили про корупцію в Україні, як і наші інші іноземні партнери. Було прямо заявлено, шо корупція є перешкодою для вступу в ЄС і початок переговорів про вступ у НАТО.
А згодом президент Литви Гітанас Науседа відкрито заявив, що корупція в Україні сильно впливає на ухвалення рішень західними партнерами про постачання зброї Україні.
Чи президент Литви просто повторював російські наративи про корупцію в Україні?
Продовження дивіться на моєму ютуб каналі.
А якщо виникне бажання та буде натхнення поставити вподобайку, прокоментувати відео та підписатись на канал, я буду вдячний за підтримку.
Посилання у першому коментарі.
Новини партнерів
Інші матеріали автора
Новини