Персона

Богуцька Єлизавета Петрівна

1964-04-14

Богуцька Єлизавета Петрівна - блогер, активіст, народний депутат від партії "Слуга народу", член комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Біографія

Єлизавета Богуцька народилася 14 квітня 1964 року в місті Сімферополь. За знаком Зодіаку - Овен.

picture

Про батьків Єлизавети немає ніякої інформації у відкритому доступі. Також нічого невідомо про її дитинстві і юнацтві.

Школу Богуцька закінчила у своєму рідному місті. Потім вступила до Кримський медичний інститут. Після закінчення отримала диплом лікаря-психіатра.

Також Богуцька пройшла навчання в тому ж інституті. Її спеціальність - "Психіатрія".

Кар'єра

Закінчивши медичний інститут, Богуцька влаштувалася на роботу на посаду лікаря-психіатра в одну з сімферопольських лікарень.

Через деякий час почала займатися підприємницькою діяльністю. А ще через деякий час, в 1997 році, стала захоплюватися і займатися дизайном. У 2002-му Богуцька пішла до Спілки дизайнерів України.

У 2010 році Єлизавета вирішила спробувати себе в Блогерство. Тоді ж вона стала активною громадською діячкою.

У 2014 році, коли сталася окупація Криму, Богуцька прийняла проукраїнську позицію. Показово носила одяг в кольорах українського прапора, включала гімн України та навіть розфарбувала авто орнаментом вишиванки.

Через рік, у 2015-му, Богуцька стала засновником громадської організації "Всеукраїнський Рух Сила Права".

picture

Політична діяльність

У період з 2017 до 2018 року Єлизавета Богуцька працювала в команді Михайла Саакашвілі. Була представником "Руху нових сил"

На парламентських виборах у 2019 році балотувалася в народні депутати України від партії "Слуга народу". У підсумку була обрана депутатом до Верховної Ради.

Разом з тим Богуцька стала членом Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики.

picture

Скандали, чутки, компромат

• У жовтні 2018 року бувши за кермом свого авто Єлизавета Богуцька збила чоловіка. В результаті ДТП потерпілий отримав серйозні травми та той же день вночі він помер в лікарні.

Сама блогер відзначала, що чоловік сам вибіг на трасу буквально під колеса авто, та ще й на заборонний сигнал світлофора. Також вона робила припущення, що він міг бути п'яним. Тоді ж вона і запевнила, що не збирається уникати правосуддя.

• У травні 2020 го Богуцька прийшла на засідання Верховної Ради у в'язаній масці, яка, природно, нічого не закриває і ніяк не захищає.

"Протест, спрямований проти ненормального карантину і ще більш ненормальних рішень Кабміну". - заявила депутат.

picture

• У грудні 2020 Єлизавета Богуцька потрапила в список громадян України, проти яких РФ ввела санкції.

• Український активіст і журналіст Андрій Дзіндзя у 2017 році звинуватив Богуцький в тому, що вона використовує статус політичної біженки та володіє при цьому дорогою нерухомістю, що знаходиться під Києвом.

Сама ж Богуцька, коментуючи висловлювання, зазначила, що ніколи не приховувала свій стан. Крім того, вона пригрозила журналісту судом за розголошення персональних даних.

Доходи та майно

За 2020 рік Єлизавета Богуцька задекларувала 469 202 гривень доходу у вигляді заробітної плати у Верховній Раді. Ще 2496 гривень склали відсотки з банку.

Готівкою депутат зберігає 5 000 доларів. На банківських рахунках Єлизавета з чоловіком гроші не зберігають.

Згідно з даними декларації, Богуцької належить дві земельні ділянки в Київській області. Також житловий будинок в Криму і частина квартири в Сімферополі. Спільно з чоловіком Єлизавета володіє квартирою в Київській області.

У графі транспортних засобів зазначено, що чоловікові Богуцької належить автомобіль Hyundai coupe 2008 року випуску і бортовий причіп КРД 050105 2010 року випуску.

Родина

Чоловік - Богуцький Олесь Васильович. У травні 2020 року ЗМІ повідомляли, що чоловік Єлизавети вже два роки в статусі безробітного. Проживає в місті Вишгород, що на Київщині.

picture

Соціальні мережі

Facebook

Цікаві факти

• У 2008 році Богуцька вперше взяла участь в шоу на кримському телеканалі. Тоді вона брала участь в конкурсі на найкращий заміський будинок і перемогла.

• Хобі Богуцької - екстремальні подорожі.

Посилання

1. Вікіпедія;

2. Єдиний державний реєстр декларацій;

3. Facebook-сторінка Єлизавети Богуцької.


Новости партнеров


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!