Головна Новини HI-tech космос Співробітники NASA знайшли придатну для життя планету
commentss НОВИНИ Всі новини

Співробітники NASA знайшли придатну для життя планету

Вона находитсяна відстані 31 світлового року. Не так вже і далеко

2 серпня 2019, 14:57 comments1518
Поділіться публікацією:








Співробітники NASA знайшли придатну для життя планету

Міжнародна команда астрономів на чолі з Лізою Калтенеггер з Корнелла охарактеризувала перший потенційно населений світ за межами нашої Сонячної системи.

Розташована на відстані близько 31 світлового року, суперземляна планета, що отримала назву GJ 357 d, була виявлена на початку 2019 року завдяки Транзитному супутнику для дослідження екзопланет (TESS) НАСА.

"Це захоплююче, оскільки це перша розташована поблизу супер-Земля, здатна вмістити життя — вона була відкрита за допомогою TESS, нашої маленької, могутньої місії з величезним охопленням", — розповіла Ліза Калтенеггер, доцент астрономії, директор Корнелловского інституту Карла Сагана та член наукової команди TESS.

Екзопланета більш масивна, ніж наша блакитна планета, і Калтенеггер впевнена, що це відкриття дасть уявлення про планетарних кузенів Землі. "З щільною атмосферою планета GJ 357 d могла б підтримувати рідку воду на своїй поверхні, такій як Земля, і ми могли б визначати ознаки життя за допомогою телескопів, які скоро з'являться", — заявила вона.


Астрономи з Інституту астрофізики Канарських островів і Університету Ла-Лагуна, обидва в Іспанії, оголосили про відкриття системи GJ 357 31 липня в журналі Astronomy & Astrophysics. Вони показали, що в далекій сонячній системі — з маленьким карликовим сонцем M-типу, розміром приблизно в одну третину від нашого власного сонця — знаходиться три планети, одна з яких перебуває в зоні цієї системи: GJ 357 d.

У лютому минулого року супутник TESS спостерігав, що карликове сонце GJ 357 затемнялось дуже незначно кожні 3,9 дня, що свідчить про переміщення планети перел зіркою. Цією планетою була GJ 357 b, так звана "гаряча Земля", приблизно на 22% більше Землі, згідно з Центром космічних польотів імені Годдарда, який керує TESS.

Як повідомляє видання "Коментарі", Індія і Японія будуть разом досліджувати Місяць.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!