Coinspot 26.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 26.01.2020

USD/UAH

24.25

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Соціальна мережа Facebook розробила новий інструмент для зберігання фотографій
НОВИНИ Всі новини

Соціальна мережа Facebook розробила новий інструмент для зберігання фотографій

Новий інструмент соціальної мережі Facebook дозволяє користувачам переміщувати фотографії прямо в Google Photos

3 грудня 2019, 11:11
Автор:

• Зинченко Павел

Соціальна мережа Facebook випускає новий інструмент, який дасть можливість користувачам переносити фотографії прямо в Google Photos. Спочатку інструмент був випущений в Ірландії і буде доступний по всьому світу в першій половині 2020 року.

"Протягом майже десятиліття ми дозволяли людям завантажувати свою інформацію з Facebook. Інструмент передачі фотографій, який ми починаємо впроваджувати, заснований на коді, розробленому завдяки нашій участі в проекті передачі даних з відкритим вихідним кодом", - пояснює Стів Саттерфілд, директор по конфіденційності та публічній політиці соціальної мережі.

В цей проект передачі даних також входять такі учасники, як Apple, Google, Microsoft, Twitter та інші. Facebook повідомляє, що спочатку він починається з Google Photos, але в майбутньому можуть бути включені і інші сервіси. Facebook тестує інструмент в Ірландії. Також він буде доопрацьовувати його на основі відгуків користувачів.

Цей інструмент буде корисний для користувачів Google Photo, які не виконують автоматичне резервне копіювання зображень зі своїх телефонів. Якщо ви користувач Facebook і Google Photos, який робить резервні копії фотографій, то, швидше за все, більшість фотографій, розміщених у соціальній мережі, вже скопійовані в службу Google.

Як повідомляло видання "Коментарі", компанія Facebook придбала творця популярної VR-гри Beat Sabre.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...