Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Німецькі міністри зійшлися на думці, що користувачі мереж, таких як Facebook, Twitter і Instagram, мають отримати більше прав, щоб чинити опір, коли вони піддаються атаці в Інтернеті.
Кабінет міністрів схвалив зміни до "закону про захист прав у мережі" (NetzDG), який полегшить користувачам дії, коли вони хочуть видалити образливі повідомлення. Закон стосується скарг на кримінальні погрози і образи, злочини на ґрунті ненависті та інший образливий зміст.
Правила полегшують подачу скарг завдяки більш простій онлайн-реєстрації скарг. Нова процедура дозволить користувачам повідомляти про піст безпосередньо, а не робити скріншоти образливих повідомлень. Ще одне юридичне налаштування дає користувачам право подавати апеляцію, коли образливі повідомлення не зняті з платформи. Нові правила також дають тим користувачам, чиї повідомлення видалені, право оскаржити це рішення. Соціальна мережа в будь-якому випадку повинна вказати причину, по якій вона видалила повідомлення.
Будь-хто, хто пред'являє позов щодо кримінальних погроз і образ, розміщених в Інтернеті, повинен мати спосіб з'ясувати, звідки вони прийшли. Якщо суд дасть дозвіл, компанія соціальних мереж буде зобов'язана розкрити особистість людини.
Закон поширюється на інтернет-платформи з більш ніж 2 мільйонами користувачів, такі як Facebook, Twitter, Google, YouTube, Snapchat і Instagram. Тим не менш, професійні мережі, такі як LinkedIn і Xing, прямо виключені, поряд з сервісами обміну повідомленнями, такими як WhatsApp.
Як повідомляло видання "Коментарі", навесні закінчується заборону на російські соціальні мережі та медіа.
Новини партнерів
Новини