Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Благодійною організацією Alzheimer's Research UK був запущений амбітний проект по розробці портативного пристрою для виявлення ранніх ознак хвороби Альцгеймера. В рамках програми раннього виявлення нейродегенеративних захворювань (EDoN) проект буде аналізувати дані триваючих досліджень цієї хвороби з використанням штучного інтелекту. І ці дані будуть використані для розробки прототипу носимого пристрою протягом трьох років.
Портативні пристрої збирають різні дані, включаючи ходу, частоту серцевих скорочень і характер сну. Дослідники сподіваються, що проаналізувавши ці дані, зможуть виявляти ознаки захворювання за роки до появи симптомів. Глобальна ініціатива вже отримала фінансування від Білла Гейтса. Проект також є частиною більш широких амбіцій уряду Великої Британії щодо використання штучного інтелекту і даних, щоб допомогти краще зрозуміти та попередити хронічні захворювання.
Спочатку EDoN буде співпрацювати з Національним нститутом даних і штучного інтелекту Великої Британії та Інститутом Алана Тюрінга, для вивчення даних триваючих досліджень хвороби Альцгеймера. Добровольці, які будуть носити експериментальний пристрій і ділитися своїми даними, перейдуть з іншого амбітного британського проекту в галузі охорони здоров'я, Програми прискореного виявлення захворювань.
Як повідомляло видання "Коментарі", штучний інтелект буде редагувати статті на Wikipedia.
Новини партнерів
Новини