Ватикан запустить власний сервер у грі Minecraft

Єзуїт Роберт Баллсер покинув роботу в Силіконовій долині і розробив новий ігровий сервер для Ватикану

Ватикан вирішив приєднається до ігрового співтовариства, відкривши власний сервер Minecraft.

Єзуїт Роберт Баллсер раніше працював технологічним консультантом у Силіконовій долині. Одного разу чоловік відчув у собі покликання стати священиком. Тепер Баллсер використовує свою технологічну освіту і досвід, щоб допомагати церковним керівникам спілкуватися з великою кількістю людей. Це стосується і геймерів.

В останньому випуску Rome Reports священик розповів про наміри запустити ватиканський сервер в Minecraft. Все почалося з опитування на сторінці Баллсера в Twitter, де він попросив передплатників вибрати першу гру, яка отримає сервер. Серед них були Rust, Ark, Team Fortress 2 або Minecraft. Зрештою 64% користувачів вирішили, що варто почати з творіння Mojang.

Отець Баллсер прагне створити "нетоксичну" спільноту гравців, які люблять творити і не ображають один одного. Також сервер стане майданчиком, де люди зможуть знайомитися і знаходити нових друзів.

Офіційний Ватикан ще не схвалив новий сервер, але гравці вже можуть подивитися на роботу священика-програміста. Щоб підключитися до майданчику, потрібно запустити офіційний клієнт Minecraft і в пошуку сервера ввести "minecraft.digitaljesuit.com".

Як повідомляло видання "Коментарі", у Ватикані представили "розумні" чотки для молитви.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися