Coinspot 29.02.2020

BTC/USD

8666.41

ETH/USD

224.99

LTC/USD

59.21

НБУ 29.02.2020

USD/UAH

24.70

EUR/UAH

27.11

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT телефони Компанія OPPO представила унікальний дизайн майбутнього смартфона
НОВИНИ Всі новини

Компанія OPPO представила унікальний дизайн майбутнього смартфона

Задні камери майбутнього смартфона OPPO розташовані у формі півмісяця під прозорою сферою

22 січня 2020, 17:01 604
Автор:

• Зинченко Павел

Компанія OPPO представила унікальний дизайн майбутнього смартфона

Компанія OPPO подала заявку на патент у Державне відомство інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки. Відмінною особливістю цього патенту є його унікальний дизайн смартфона, який демонструє модуль задньої камери у формі місячного колеса.

Згідно з малюнками, які супроводжують патент, ясно, що його естетика дуже схожа на цикли Місяця. Задні камери розташовані у формі півмісяця під прозорою сферою. На даний момент невідомо, чи містить ця область який-небудь спеціальний датчик або камеру. Зліва направо, за світлодіодним спалахом, іде великий датчик зображення і два менших об'єктива зігнутої конструкції поруч з ним.

vSbbuyHIqoJORDu2j2B9PZ9lK.jpg

У патенті також представлені графічні зображення, на яких показані технічні параметри пристрою. На жаль, це все ще створює більше питань, ніж відповідей щодо унікального смартфона. Смартфон OPPO може поставлятися зі спеціальною задньою кришкою, яка володіє тією ж функціональністю. Патент також розкриває ключову інформацію про напівпрозору область, яка оточена колом світлодіодних ліхтарів. Передбачається, що це буде нова форма повідомлень, які заповнюють всю сферу або навіть можуть використовуватися для відображення унікальних анімацій і багато чого іншого.

ap8BLh0BCldwcYBUPY8Gv56KT.jpg

Прийдешнім смартфоном може стати смартфон OPPO Find X2, який, як очікується, з'явиться найближчим часом, але це лише обґрунтоване припущення. На жаль, компанії ще належить підтвердити цей звіт або публічно оголосити про існування цього унікального телефону.

Як повідомляло видання "Коментарі", OPPO представила новий бюджетний смартфон.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...