Coinspot 05.04.2020

BTC/USD

6813.02

ETH/USD

144.02

LTC/USD

40.76

НБУ 05.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT телефони Гнучкий смартфон Microsoft отримає оригінальну функцію перегляду повідомлень
НОВИНИ Всі новини

Гнучкий смартфон Microsoft отримає оригінальну функцію перегляду повідомлень

Користувачі зможуть побачити зміст повідомлень, не відкриваючи їх повністю

27 лютого 2020, 12:12
Автор:

• Зинченко Павел

Гнучкий смартфон Microsoft отримає оригінальну функцію перегляду повідомлень

Смартфон Microsoft Surface Duo є привабливим пристроєм і може стати відповіддю на деякі питання про поточний стан ринку складних смартфонів. Хоча смартфон Android не має гнучкого дисплея, він володіє міцною і привабливою естетикою, яка може більш ніж компенсувати гнучкість удару. Він навіть має зручну функцію перегляду, що дозволяє користувачам переглядати повідомлення, не відкриваючи їх повністю.

Кілька коротких відеокліпів, опублікованих у Twitter компанією WalkingCat, демонструють роботу Microsoft Surface Duo. У першому ролику виділена функція перегляду повідомлень: пристрій відкрито лише трохи, і в правій частині внутрішнього подвійного екрана з'являється безліч інформації. Для користувача Surface Duo це непомітний спосіб перевірити свій пристрій, не виставляючи обидва дисплея на екран.

Другий кліп знову показує функцію перегляду, але на цей раз відображається вхідний виклик, і власник Microsoft Surface Duo може потім вирішити, чи хоче він прийняти виклик чи ні. Увесь пристрій відкривається для відображення обох дисплеїв, і вибирається зелена кнопка підтвердження виклику. Передбачається, що просте закриття Surface Duo відхилить вхідний виклик. Це чудова функція, яка збільшує загальний фактор бажаності Duo, який повинен бути випущений у другій половині цього року ближче до свят.

Як повідомляло видання "Коментарі", Microsoft представить нову антивірусну програму.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...