Coinspot 03.04.2020

BTC/USD

6692.56

ETH/USD

141.19

LTC/USD

39.90

НБУ 03.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи Роботи Cloi будуть розважати і підтримувати дітей в лікарнях
НОВИНИ Всі новини

Роботи Cloi будуть розважати і підтримувати дітей в лікарнях

Медичному закладу Сеульського національного коледжу було надано 25 роботів для догляду за дітьми

18 листопада 2019, 13:01 507
Автор:

• Зинченко Павел

Роботи Cloi будуть розважати і підтримувати дітей в лікарнях

Корпорація LG Electronics представила своїх роботів Cloi в медичному закладі Сеульського національного коледжу в якості подяки за підтримку стаціонарної терапії. Південнокорейський виробник електроніки розгорнув 25 роботів в дитячому центрі медичного закладу.

Основна мета використання роботів полягає в тому, щоб надати кращу емоційну підтримку дітям, які можуть боятися чужого середовища і втрати свободи пересування.

Роботи будуть розміщені у кількох місцях разом з пристроями для інтенсивної терапії та робочими кімнатами в межах тримісячного випробування. LG Cloi оснащений п'ятидюймовим РК-дисплеєм та вбудованою платформою синтетичного інтелекту Naver Clova. Крім того, він буде включати 900 найменувань матеріалів, орієнтованих на дітей, таких як треки, відеоігри і аудіокниги від 70 видавництв. Корпорація згадала, що сподівається, що роботи виявляться хорошими вихователями і приятелями для дітей.

Крім турботи про дітей, LG і медичний заклад будуть спільно розробляти послуги і продукти, в яких будуть задіяні роботи. Їх будуть використовувати для відеочатів між співробітниками, послуг з перекладу для іноземних пацієнтів, і надання відео-порад для людей перед процедурою.

LG та Seoul Nationwide College Health відзначили, що продовжать співробітництво щодо використання робототехніки в лікарнях у разі успішного завершення випробувань.

Як повідомляло видання "Коментарі", каліфорнійські вчені пояснили, як подарувати роботам емоції.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...