Coinspot 29.03.2020

BTC/USD

6212.61

ETH/USD

129.80

LTC/USD

38.44

НБУ 29.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи Американці створили робота для взяття аналізів крові
НОВИНИ Всі новини

Американці створили робота для взяття аналізів крові

Розробники сподіваються, що здатність робота ефективніше знаходити вени зменшить ризики для пацієнтів

11 лютого 2020, 22:00
Автор:

• Зинченко Павел

Американці створили робота для взяття аналізів крові

Дослідники Ратгерського університету США розробили робота, який може бачити вени під шкірою пацієнтів і, імовірно, виконувати роботу краще, ніж люди. Це може допомогти уникнути таких проблем, як інфекції та тромбоз, наприклад.

Взяти кров у пацієнта з легкодоступними венами відносно легко, але набагато важче йдуть справи з пацієнтами без видимих або відчутних вен. У цих випадках персоналу, можливо, доведеться вдатися до використання ультразвукового апарату, щоб більш чітко бачити вени. Робот для взяття крові просто переходить прямо до цього кроку, використовуючи вбудовану ультразвукову техніку для визначення положення голки. Повна система також включає модуль для обробки зразків і аналізатор крові на основі центрифуги.

За допомогою ультразвукового сканера машина швидко знаходить вену та правильно вводить голку. Керуючись ультразвуком, машина потрапляє у вену у 87% зі ста. При роботі з пацієнтами, в яких погано видно вени, санітари частіше помиляються та по кілька разів вводять голку.

Робот усе ще є прототипом і дослідники можуть потенційно поліпшити його успіх. Одного разу він може бути використаний у машинах швидкої допомоги, а також у відділеннях невідкладної допомоги для таких процедур, як внутрішньовенна катетеризація, діаліз та розміщення артеріальних ліній.

Як повідомляло видання "Коментарі", роботи доставляють продукти у заражені регіони Китаю.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...