Японці "допоможуть" роботам відчувати біль

Вчені вважають, що якщо роботи почнуть відчувати біль, то вони навчаться співпереживати людям

Команда дослідників в Японії працює над створенням синтетичної шкіри, яка може допомогти роботам відчувати те саме, що і люди. Це може допомогти зробити роботів справжніми супутниками, а не бездушними машинами.
Дослідницька група з Університету Осаки в Японії працює над синтетичною шкірою, яка одного разу може допомогти роботам "відчути" біль. Це може допомогти роботам взаємодіяти зі своїми людськими супутниками.
У той час як роботи з сенсорним управлінням в даний час ще далекі від цього, дослідження знаменує собою важливий крок до того, щоб зробити цей прогрес реальністю. Технологія працює, вбудовуючи датчики в м'яку, штучну шкіру, яка може виявити ніжний дотик і більш "болючі" контакти, такі як удар.
Про це повідомими на щорічній зустрічі Американської асоціації розвитку науки. Роботи, оснащені цією шкірою, можуть сигналізувати про емоції. Мінору Асада, член дослідницької групи, назвав штучну "нервову систему болю" лише невеликим кроком, який потім може призвести до того, що роботи будуть відчувати біль, як справжні люди. Учений сподівається, що в разі успіху, нова технологія допоможе роботам зрозуміти емоційний і фізичний біль, подібно людям.
спеціальні роботи допоможуть пацієнтам з коронавірусом.