Coinspot 03.04.2020

BTC/USD

6721.62

ETH/USD

141.12

LTC/USD

40.27

НБУ 03.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи Роботи зможуть дати відсіч коронавірусу
НОВИНИ Всі новини

Роботи зможуть дати відсіч коронавірусу

Китайські вчені створили роботів для діагностики та дезінфекції від коронавіруса

19 лютого 2020, 11:43
Автор:

• Зинченко Павел

Роботи зможуть дати відсіч коронавірусу

Китайський університет представив робота для виявлення аномально високої температури тіла у натовпі. Нова розробка вже запущена у виробництво.

Мей Сюесун, професор Сіанського університету Цзяотун в провінції Шеньсі на заході Китаю, пояснив, що ручне вимірювання температури може здійснювати тільки одна людина за раз, у той час як робот, який контролює температуру тіла, розроблений його командою, може отримувати теплові зображення температури тіла в натовпі, відстежувати і розпізнавати осіб з високими температурами.

Мей розповів, що після появи нового коронавіруса команда доклала зусиль, щоб об'єднати технологію робота з тепловізорами і скринінгом. Також команда створила ще одного робота, який може проводити дезінфекцію за допомогою пристрою для дезінфекції ультрафіолетом.

Професор також повідомив, що обидва робота підходять для обслуговування на залізничних станціях, в аеропортах, лікарнях та інших громадських місцях. Вони зможуть посилити контроль над епідеміями та ефективність дезінфекції, одночасно знижуючи ризики впливу на людей.

Робот для скринінгу температури тіла був виготовлений компанією Хi'an Youibot Technology у невеликому масштабі і показав високу точність вимірювань.

Як повідомляло видання "Коментарі", житель Британії оригінальним способом вилікував коронавірус.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...