logo_ukra

Coinspot 08.07.2020

BTC/USD

9297.97

ETH/USD

241.29

LTC/USD

44.44

НБУ 08.07.2020

USD/UAH

27.20

EUR/UAH

30.60

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи В Естонії створили робота для гасіння пожеж
commentss НОВИНИ Всі новини

В Естонії створили робота для гасіння пожеж

Роботи Multiscope Rescue зможуть знаходитися в самій гущавині пожежі, не піддаючи ризику життя і здоров'я пожежників

28 квітня 2020, 01:15 comments959
В Естонії створили робота для гасіння пожеж

Компанії Milrem Robotics і InnoVfoam об'єдналися, щоб створити нове сімейство вогнегасних роботів, які допомагають пожежникам або замінюють їх у небезпечних ситуаціях. Заснована на багатофункціональному рятувальному роботі Milrem "Безпілотний наземний автомобіль" (UGV), система включає в себе деякі системи пожежогасіння InnoVfoam, включаючи моніторинг пожежі та дозатори піни.

Боротьба з пожежами - це завжди небезпечна робота, але деякі пожежі настільки небезпечні, що в багатьох випадках єдиним безпечним способом дій є просто стримувати їх, щоб вони не поширювалися, і чекати, поки вони вигорять. Це особливо вірно для дуже великих складських пожеж та пожеж на промислових хімічних підприємствах. Такі пожежі можуть бути неймовірно руйнівними і поширювати хмари отруйного диму на багато миль, тому прагнення знайти безпечний спосіб їх моніторингу та боротьби з ними без зайвого ризику для пожежних має високий пріоритет.

За словами представника компанії Milrem, рятувальні роботи можуть керуватися дистанційно пожежними і мати різні відеокамери, включаючи теплові й інфрачервоні, а також газові і хімічні датчики. Ці пожежні монітори відокремлені від камер, що використовуються для навігації і управління самим роботом, тому його можна переміщати, не перериваючи огляд полум'я.


На додаток до моніторингу максимальне корисне навантаження Multiscope Rescue в 1200 кг і тягове зусилля 21 000 Н дозволяють йому нести інше обладнання, таке як резервуари з піною або водою, важкі пожежні шланги або прив'язні безпілотники для огляду ситуації з повітря. Робот досить міцний, щоб його можна було скидати з повітря в зони пожежі, а пожежні монітори InnoVfoams можуть видавати воду і піну зі швидкістю до 20000 літрів в хвилину.

Як повідомляло видання "Коментарі", роботи будуть доставляти їжу британським медикам.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!