Індійський супутник Chandrayaan-2 зробив першу фотографію Місяця

Це перше фото Місяця, зроблене супутником з моменту старту

Перше зображення Місяця, зроблене індійським супутником Chandrayaan-2, який в даний час знаходиться на місячній орбіті, було випущено космічним агентством ІSRO в четвер.

21 серпня, з допомогою індійської організації космічних досліджень, була зроблена фотографія LI4 камерою Chandrayaan-2 з висоти близько 2650 км від поверхні Місяця.

"Погляньте на перше зображення Місяця, зняте Chandrayaan-2, зроблене на висоті близько 2650 км від поверхні Місяця 21 серпня 2019 року. На знімку позначені Східний басейн Маре і кратери Аполлона", - пише ІSRO під зображенням.

4 серпня космічне агентство випустило перший набір знімків Землі, знятих супутником Chandrayaan-2.

isa3JT_20I29knr-DRA5zt7eq.png

У середу ІSRO виконало другий маневр на пов'язаній з Місяцем орбіті для Chandrayaan-2 і заявило, що всі параметри космічного корабля в нормі.

Перед відривом корабля від орбіти, яке відбудеться 2 вересня і подальшим м'яким приземленням в південній полярній області Місяця, запланованим на 7 вересня, буде ще три маневру на орбіті.

Індійська геостаціонарна супутникова ракета-носій GSLV MkIII-M1 успішно запустила космічний апарат Chandrayaan-2 вагою 3840 кг на орбіту Землі 22 липня.

Як повідомляло видання "Коментарі", м'ясо для астронавтів будуть створювати в космосі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися