Індійський центр управління польотами знайшов загублений місячний модуль

Місячний модуль «Вікрам» був виявлений, але зв'язку з ним немає досі

Індійський центр управління польотами відшукав модуль "Вікрам", з яким 7 вересня було втрачено зв'язок.

"Ми встановили місцезнаходження посадкового модуля "Вікрам" на поверхні Місяця, і орбітальний модуль зробив його термограму. Але зв'язку з ним немає і досі", - повідомив глава Індійської організації космічних досліджень Кайласавадиву Сиван на своїй сторінці в Twitter.

Як повідомляло видання India Today, зв'язок з модулем "Вікрам" був втрачена в суботу вранці. Швидше за все, апарат здійснив "жорстку посадку" на Місяць в рамках космічної програми "Чандраян-2". Нагадаємо, що метою надсилання посадкового модуля на Місяць була доставка невеликого шестиколісний місяцеходу Pragyan вагою 27 кг.

Місія "Чандраян-2" стартувала 22 липня 2019 року з метою дослідження грунту Місяця в районі Південного полюса. У разі успіху місії Індія повинна була стати четвертою країною в світі після СРСР, США і Китаю, яка здійснила м'яку посадку космічного апарату на поверхню природного супутника Землі. За спуском посадкового модуля спостерігав прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, який прибув в Центр управління польотами ІSRO в Бенгалуру.

Як повідомляло видання "Коментарі", Індія прийняла рішення повністю відмовитися від одноразового пластику.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися