Соціальна мережа Facebook наймала сторонніх людей для розшифровування голосових повідомлень

У Facebook запевняють, що розшифровували повідомлення лиш тих користувачів, які дали на це згоду

Компанія Facebook наймала сотні підрядників зі сторони для розшифровування голосових повідомлень користувачів сервісів, що належать корпорації.

"Facebook Inc. платила сотням сторонніх людей за розшифрування голосових повідомлень від користувачів його сервісів", - говориться у повідомленні.

У результаті у розпорядженні підрядників опинилася особиста інформація користувачів соціальної мережі Facebook. На умовах анонімності вони поділилися, що дана робота їх здивувала і навіть обурила, бо незрозуміло чиї повідомлення вони розшифровували і навіщо це робили..

Інколи вони слухали розмови користувачів Facebook з вульгарним змістом, але не знають, чому компанія потребує їх розшифрування, поділилося анонімне джерело.

У Facebook заявили, що припинили розшифрування голосових повідомлень більше тижня тому.

"Так само, як Apple і Google, ми припинили розшифровування аудіозаписів сторонніми людьми більше тижня тому", - підтвердив прес-секретар Facebook у своєму електронному повідомленні.

Соціальна мережа заявила, що використовує стенограми для перевірки точності її системи штучного інтелекту при розшифруванні голосових чатів Facebook Messenger.

Також у Facebook стверджують, що це стосувалося повідомлень лише тих користувачів, які самі погодилися на це, обравши спеціальну опцію в додатку Messenger для Facebook. В компанії запевнили, що дані, пов’язані із записами розмов, були анонімними для підрядників, які їх прослуховували.

Як повідомляла видання "Коментарі", фальшиві відгуки Amazon заполонили Facebook.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися