Coinspot 10.04.2020

BTC/USD

7275.07

ETH/USD

170.46

LTC/USD

46.31

НБУ 10.04.2020

USD/UAH

27.50

EUR/UAH

30.05

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Співробітники американської компанії Amazon поширюють фейкові відгуки
НОВИНИ Всі новини

Співробітники американської компанії Amazon поширюють фейкові відгуки

Користувачі Twitter впевнені у брехні з боку компанії Amazon

19 серпня 2019, 10:44 642
Автор:

• Зинченко Павел

Співробітники американської компанії Amazon поширюють фейкові відгуки

Працівники Amazon, котрі вихваляють свої умови роботи в соціальних мережах, звинувачуються у брехні іншими користувачами.

Користувачі Twitter вказують на очевидні неточності і "роботизовану" або "скриптову" мову як доказ того, що співробітникам "платять за брехню".

Ряд пародійних акаунтів був створений для насмішок над твітами з боку співробітників, яких називають "амазонськими послами".

Amazon повідомив BBC News, що їх посли є співробітниками, які публікують свій особистий досвід в соціальних мережах. Компанія заявила: "Посли Fulfillment Center (FC) - це працівники, які працюють у наших футбольних клубах і діляться фактами на основі свого особистого досвіду.

"Дуже важливо, щоб ми добре інформували людей про реальну обстановку в наших центрах виконання, і програма послів ФК є великою частиною цього, поряд з турами ФК, які ми проводимо".

Посли високо оцінюють умови праці на складах рітейлера і активно знаходять і реагують на твіти з критикою практики компанії.

У четвер один посол, відомий як @AmazonFCHannah написав в Twitter: "Я теж страждаю депресією, і в якийсь момент я хотів піти з Amazon. Але я зрозумів, що це моя вина через проблеми, з якими я зіткнувся, а не через Amazon".

G1nIFRIZ6TPCzvm1F9kQhSRoP.jpg

"Мені дозволено розмовляти з людьми, але іноді я не хочу. Тепер у мене є чудові колеги, з якими можна провести вечори".

Той же аккаунт також захищав політику Amazon щодо невизнання профспілок на своїх складах в США, заявляючи, що оплата і умови зробили їх непотрібними.

Інший аккаунт, @AmazonFCRafael, відповів: "Це правда, що наші менеджери не мають повноважень для підвищення нашої заробітної плати, але вони можуть допомогти доглянути за такими працівниками, як я, при виконанні тієї роботи, яку ми виконуємо.

"Заробітна плата ФК становить 15-17 доларів в годину, з хорошими виплатами і платним навчанням у школі".

Раніше в цьому місяці той же власник рахунку сказав, що був вдячний за те, що зміг взяти тиждень відпустки, використовуючи щорічні відпустки та лікарняні.

"Кожен твіт одного з цих "послів Amazon FC" володіє тією ж енергією, як і той, хто відкриває двері з пістолетом біля голови і каже копам, що все в порядку", - написав один з критиків.

Коли її запитали, чому вона написала в Twitter, @AmazonFCHannah відповіла: "Я роблю це два дні на тиждень, так що я отримую перерву в роботі. Остання група послів отримала подарункову карту, так що я теж можу отримати одну з них".

Як повідомляє видання "Коментарі", пристрої компанії Amazon безкоштовно збирають китайський школярі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...