comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Китай створить двадцять зон для розвитку штучного інтелекту
commentss НОВИНИ Всі новини

Китай створить двадцять зон для розвитку штучного інтелекту

Китай прагне інтегрувати технологію штучного інтелекту з економічним і соціальним розвитком країни

9 вересня 2019, 14:06 comments1780
Китай створить двадцять зон для розвитку штучного інтелекту

Китай планує побудувати близько 20 пілотних зон для інновацій в галузі штучного інтелекту до 2023 року, прагнучи глибоко інтегрувати технологію штучного інтелекту з економічним і соціальним розвитком у відповідності з керівництвом, опублікованим Міністерством науки і технологій.

Пілотні зони будуть грати провідну роль у сприянні застосуванню штучного інтелекту, оптимізації підтримки політики і державного управління, а також у зміцненні інфраструктури для розвитку технологій, йдеться в керівництві, в якому зазначається, що ці зони плануються в основному у відповідності зі стратегіями регіонального розвитку. Ці стратегії включають в себе розвиток району Пекін-Тяньцзінь-Хебей, економічний пояс річки Янцзи, район Великої затоки Гуандун-Гонконг-Макао і інтеграцію дельти річки Янцзи.

Міста, що володіють ресурсами і основою для інновацій в галузі штучного інтелекту, будуть заохочуватися до вивчення нових моделей розвитку міської економіки, вдосконалення управління і забезпечення високої якості розвитку; в той час як округи, які мають відносно сильний розвиток в області застосування штучного інтелекту, будуть обрані для пошуку нових способів стимулювання місцевої економіки і реалізації відродження сільських районів.

Міністерство надаватиме підтримку вибраним пілотним зонам з точки зору політики і ресурсів у відповідності з керівними принципами, в яких також йдеться, що місцевий уряд має інвестувати більше коштів у будівництво пілотних зон, проводити добре продуману політику і вводити підприємства і громадські сили в проект.

Як повідомляло видання "Коментарі", штучний інтелект будуть навчати за допомогою гри Minecraft.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!