Оновлення Windows 10 викликає низку серйозних проблем

Знайдені тимчасові рішення як боротися із серйозними проблемами після оновлення Windows 10

Регулярні оновлення – одна з умов нормальної роботи операційної системи, однак навіть вони часто не виправляють проблеми, а створюють нові. Користувачі Windows 10, які отримали черговий апдейт, зіткнулися з низкою неприємних "побічних ефектів".

 Одним з ключових нарікань користувачів щодо чергового оновлення стало відчутне падіння продуктивності ОС . Як виявилося, проблема крилася у високому завантаженні CPU процесом "Пошук".

Також при спробі зробити скріншот багато власників ПК під управлінням Windows 10 спостерігали зображення з насиченою помаранчевої заливкою фону.

За словами "постраждалих", вони не міняли ніяких налаштувань, а проблема продовжує зберігатися при використанні як кнопки Print Screen, так і спеціальних додатків.

Інші користувачі зіткнулися і з більш серйозними неполадками: після авторизації на екрані запрошення ОС робочий стіл поступово ставав червоним. Єдиним елементом, який при цьому зберігав свій колір, залишався курсор миші.

Microsoft ще не випустила оновлення для проблемного патча. Тому в якості тимчасового рішення рекомендується оновити драйвери графічного адаптера з сайту виробника або видалити накопичувальний апдейт KB4512941, який відноситься до розряду "необов'язкових" і не містить доповнень до системи безпеки комп'ютера.
Як раніше повідомляло видання "Коментарі", геймерів запрошують протестувати нову ігрову платформу.

Источник: https://comments.ua/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися