Coinspot 23.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 23.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Компанія Huawei планує побудувати власний завод у Європі
НОВИНИ Всі новини

Компанія Huawei планує побудувати власний завод у Європі

Компанія Huawei проводить дослідження, щоб вибрати європейську країну, в якій вона побудує новий завод

18 грудня 2019, 17:48
Автор:

• Зинченко Павел

Компанія Huawei планує побудувати власний завод у Європі

Китайський технологічний гігант Huawei планує побудувати власний завод з виробництва комплектуючих в Європі, повідомив голова правління компанії Лян Хуа. У цьому році уряд США заніс компанію в свій чорний список, назвавши її загрозою для національної безпеки.

"В майбутньому ми плануємо виготовити наші власні компоненти на виробничому майданчику в Європі. Ми проводимо техніко-економічне дослідження, щоб відкрити новий завод. Вибір країни буде залежати від цього дослідження", - розповів Лян виданню AFP. Голова правління Huawei зазначив, що це станеться досить скоро. Він також додав, що в області технологій 5G компанія "вже не залежить від поставок чіпів та інших компонентів від американських компаній".

Huawei і 68 її філій були включені в "чорний список" США в травні після того, як адміністрація Трампа заявила, що технічний гігант є інструментом китайської розвідки. І офіційний Пекін, і Huawei відкинули це звинувачення. Заборона Вашингтона означає, що компанія повинна отримати дозвіл на покупку будь-яких американських компонентів, необхідних для виробництва своєї продукції. З тих пір Huawei вдалося почати виробництво пристроїв без американських деталей, замінивши їх компонентами, що поставляються в інших місцях.

Міністерство торгівлі США зняло деякі обмеження до серпня, що дозволило Huawei підтримувати і оновлювати існуючі мережі та телефони. Відтоді китайська фірма отримала ще дві відстрочки від уряду США.

Як повідомляло видання "Коментарі", Huawei допоможе розгорнути 5G-мережу в Норвегії.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...