Coinspot 30.03.2020

BTC/USD

6011.61

ETH/USD

127.40

LTC/USD

37.66

НБУ 30.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Нова система камер буде контролювати водіїв
НОВИНИ Всі новини

Нова система камер буде контролювати водіїв

Німецька технологічна фірма Bosch розробила систему камер, яка буде контролювати стан водіїв

24 грудня 2019, 10:48 600
Автор:

• Зинченко Павел

Нова система камер буде контролювати водіїв

Німецька технологічна фірма Bosch розробила так звану "систему внутрішнього контролю" для автомобілів. Вона використовує штучний інтелект (AI) і камери. У своєму оголошенні Bosch пояснила, що система використовує кілька камер і може виконувати ряд завдань. За словами представників фірми, система може бути запущена у виробництво в 2022 році.

Одна з її функцій включає в себе камеру, вбудовану в кермо. Вона може виявити, коли водій відволікається, коли його очі стають важкими, і коли він повертає голову в бік задніх сидінь або людини, що сидить поруч з ним. Про це повідомили фахівці компанії.

AI аналізує цю інформацію, і система може виконувати кілька дій, включаючи попередження абстрактних водіїв, рекомендацію перерви і навіть уповільнення руху автомобіля. Bosch заявила, що інформація, отримана системою внутрішнього контролю, "не була збережена і не передаватиметься третім особам".

На додаток до камери, вбудованої в рульове колесо, система Bosch також використовує камери, які перебувають або над або під дзеркалом заднього виду автомобіля. Це може попередити водія про потенційно серйозні проблеми, такі як дитина, яка знімає ремінь безпеки.

Фірма заявила, що технологія буде використовуватися для моніторингу водіїв та, при необхідності, дозволить автомобілю "втручатися, якщо явно п'яний або втомлений водій не реагує на попереджувальні сигнали та ризикує потрапити в аварію з серйозними травмами чи смертю".

Як повідомляло видання "Коментарі", Mozilla і Element AI розробляють етичний штучний інтелект.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...