Coinspot 24.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 24.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Конкуренти Facebook вимагають відставки генерального директора компанії
НОВИНИ Всі новини

Конкуренти Facebook вимагають відставки генерального директора компанії

Ряд компаній вважають Facebook винним у створенні антиконкурентної схеми

17 січня 2020, 17:28 550
Автор:

• Зинченко Павел

Конкуренти Facebook вимагають відставки генерального директора компанії

Чотири американські компанії подали в суд на Facebook. Вони звинувачують дітище Марка Цукерберга в антиконкурентній поведінці. Крім того, вони зажадали в судовому порядку відправити у відставку генерального директора Facebook.

Ці компанії також заявили, що якщо компанія Facebook не стане продавати свої активи WhatsApp і Instagram, вона інтегрує їх в соціальну мережу, "консолідуючи свою ринкову владу по всьому світу. Це, ймовірно, виключить конкуренцію на відповідних ринках на наступні десятиліття".

Позов був поданий в Сан-Франциско компанією Reveal Chat HoldCo LLC, наступником сайту знайомств LikeBright; компанією USA Technology and Management Services Inc., більш відомою як постачальник кредитних і фінансових послуг Lenddol; колишнім одноранговим сайтом Cir.cl Inc.; колишнім провайдером перевірки особистості Beehive Biometric Inc. Компанії описують Facebook як "одну з найбільших незаконних монополій,  що коли-небудь існували в Сполучених Штатах", і заявляють, що мета судового процесу - "зупинити саму зухвалу, умисну антиконкурентну схему в історії". Згідно з позовом, компанія перекрила багатьом розробникам доступ до даних користувача, зробивши їх застосування марними і змусивши деяких з них вийти з бізнесу.

Після багатьох років віртуальної бездіяльності у Вашингтоні великі інтернет-платформи піддаються ретельному аналізу своєї ділової практики. Як Міністерство юстиції, так і Федеральна торгова комісія, наділені повноваженнями щодо забезпечення дотримання антимонопольного законодавства, оголосили про великі розслідування щодо технологічного сектора. Це вказує на те, що Facebook і, можливо, Amazon будуть проходити паралельні розслідування за участю обох агентств.

Як повідомляло видання "Коментарі", Facebook буде видаляти фейкові і маніпулятивні відео.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...