Coinspot 22.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 22.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Microsoft розробляє функцію копіювання контенту
НОВИНИ Всі новини

Microsoft розробляє функцію копіювання контенту

Додаток Windows 10 Your Phone отримає можливість копіювати контент на телефон і ПК

20 січня 2020, 15:22
Автор:

• Зинченко Павел

Microsoft розробляє функцію копіювання контенту

Після припинення підтримки Windows 10 Mobile Microsoft покращувала свої мобільні додатки для iOS і Android. Microsoft по суті не володіє цими платформами, але нова стратегія софтверного гіганта, забезпечує його програми та послуги скрізь, де це можливо.

Додаток Windows 10 Your Phone - остання спроба Microsoft подолати розрив між ПК та пристроями Android. Раніше Microsoft намагалася подолати розрив між двома форм-факторами, проектуючи ОС Windows 10 Mobile і додатки на настільні комп'ютери. Тепер компанія пішла іншим шляхом з додатком Your Phone.

Додаток Windows 10 Your Phone в даний час дає можливість користувачам відповідати на традиційні текстові повідомлення, отримувати доступ до ролика камери телефону прямо на робочому столі, відображати екран телефону на моніторі, а також здійснювати дзвінки через ПК. В останній збірці програми Microsoft Your Phone було кілька згадок про нову функції передачі контенту. Посилання на "SharedContentPhotos", "ContentTransferCopyPaste" і "ContentTransferDragDrop" були виявлені в базі коду.

GnNgyq9Fa6n-vlrBG8pDg3slW.jpg

Як можна побачити на наведеному вище знімку екрана, опція "Копіювання і вставка з одного пристрою" з'явилася в додатку Your Phone після того, як була включена програма Content Transfer. В описі сказано, що деякі метадані будуть передаватися між пристроями кожен раз, коли "контент" копіюється на телефон або ПК. Це говорить про те, що Microsoft може незабаром дозволити користувачам передавати файли, такі як документи або навіть інший вміст, з їх пристроїв Android на Windows 10 або навпаки.

Вже існує безліч способів передачі вмісту з телефонів на ПК з операційною системою Windows, включаючи хмарну платформу зберігання OneDrive від Microsoft. Проте функція передачі контенту в додатку Your Phone буде відрізнятися, оскільки Microsoft планує забезпечити безшовну і тіснішу інтеграцію.

Як повідомляло видання "Коментарі", Microsoft припиняє підтримку Windows 7.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...