Coinspot 23.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 23.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Британці тестують технологію бездротової зарядки електромобілів
НОВИНИ Всі новини

Британці тестують технологію бездротової зарядки електромобілів

Влада міста Ноттінгем оголосила про початок шестимісячних випробувань технології бездротової зарядки електромобілів

21 січня 2020, 18:10 709
Автор:

• Зинченко Павел

Британці тестують технологію бездротової зарядки електромобілів

У місті Ноттінгем (Велика Британія) оголосили про шестимісячні випробування технології бездротової зарядки електромобілів. Уряд країни вже виділив на це 3,4 млн фунтів стерлінгів. Міністр транспорту Грант Шаппс оголосив, що десять міських таксі Nissan і LEVC будуть оснащені бездротовим обладнанням для зарядки транспортних засобів.

Проект представляє собою співробітництво між організаціями, включаючи Cenex, Sprint Power, Shell, Ноттінгемський міська рада, Parking Energy, Transport for London і Університет Ковентрі. Міська рада Ноттінгема буде власником транспортних засобів і надасть їх водіям безкоштовно.

Перетворення парків таксі в електромобілі в перевантажених міських районах має вирішальне значення для планів уряду щодо скорочення транспортних викидів. Нова бездротова інфраструктура в Ноттінгемі є альтернативою розеток і точок зарядки. Вона дозволить заряджати відразу декілька таксі. Це також зменшить безлад на вулиці.

Час, що витрачається на зарядку, може знизити потенційний дохід водія таксі, але встановлення бездротових зарядних пристроїв на стоянках таксі дозволяє водіям заряджатися, очікуючи на пасажирів. Ця технологія також полегшує більш короткі й часті цикли зарядки, допомагаючи автомобілям з меншими батареями і усуваючи "занепокоєння щодо дальності" для водіїв.

Міністр транспорту заявив, що фінансування інноваційних транспортних технологій є найважливішою частиною стратегії "Майбутнє мобільності", спрямованої на підтримку лідерства Великої Британії в декарбонізації.

Як повідомляло видання "Коментарі", електромобілі Tesla почнуть спілкуватися з перехожими.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...