Coinspot 01.04.2020

BTC/USD

6223.55

ETH/USD

130.22

LTC/USD

37.65

НБУ 01.04.2020

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

30.70

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Південна Корея наклала великий штраф на Google
НОВИНИ Всі новини

Південна Корея наклала великий штраф на Google

Регулятор телекомунікацій Південної Кореї наклав на Google штраф у розмірі 740 000 доларів США

22 січня 2020, 18:13 746
Автор:

• Зинченко Павел

Південна Корея наклала великий штраф на Google

Регулятор телекомунікацій Південної Кореї заявив, що наклав штраф у розмірі 740 000 доларів США на Google Limited Liability Corp. за порушення місцевих законів про телекомунікації при роботі сервісу YouTube Premium.

В ході дворічного розслідування, проведеного в грудні 2018 року, Корейська комісія по зв'язку (KCC) виявила, що Google не повідомила користувачів служби YouTube Premium належним чином про те, що служба потокової передачі перетворюється в платну після місячної безкоштовної пробної версії.

"Понад 45 відсотків з 2,54 мільйона чоловік, які вирішили скористатися місячною безкоштовною пробною службою, автоматично були перетворені в платних користувачів через відсутність повідомлення. Близько 98 000 чоловік зажадали відшкодування, і це ясно показує, що Google торкнулася великої кількості людей", - сказав чиновник КСС на брифінгу для преси.

KCC також наказав, щоб американська компанія змінила правила несправедливої підписки на послугу YouTube Premium. На YouTube з 2015 року діє послуга безкоштовної передплати за ціною 8 690 вон на місяць з безкоштовною пробною версією протягом одного місяця. Преміум-сервіс дозволяє користувачам насолоджуватися контентом YouTube без переривання на рекламу. Користувачі також можуть завантажувати контент, щоб насолоджуватися офлайн і відтворювати відео у фоновому режимі, використовуючи інший додаток на своєму телефоні.

KCC також виявив, що YouTube не повідомив своїм користувачам, що вони повинні платити додаткові 790 вон у податок на додану вартість, щоб використовувати преміум-сервіс. У Кореї ціни, зазначені для клієнтів, повинні включати всі податки.

Як повідомляло видання "Коментарі", Google допоможе протистояти залежності від смартфона.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...