Coinspot 02.04.2020

BTC/USD

6825.00

ETH/USD

141.05

LTC/USD

40.45

НБУ 02.04.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

30.40

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Хакери добралися до співробітників Білого дому
НОВИНИ Всі новини

Хакери добралися до співробітників Білого дому

Особисті дані тисяч людей, пов'язаних з Білим домом, були викрадені хакерами

21 лютого 2020, 10:29
Автор:

• Зинченко Павел

Хакери добралися до співробітників Білого дому

Агентство США, яке відповідає за безпечні комунікації всередині Білого дому, стало жертвою кібератаки. Міністерство оборони США підтвердило, що комп'ютерні системи, контрольовані Агентством оборонних інформаційних систем (DISA), були зламані, викриваючи особисті дані приблизно 200 000 осіб.

DISA відповідає за військову кібербезпеку і створює мережі зв'язку в зонах бойових дій. Також Агентство контролює військові комунікації, включаючи звернення до президента США Дональда Трампа. У DISA працюють 8000 військових і цивільних службовців, але їх діяльність передбачає роботу з особистими даними сотень тисяч інших людей. Викрадені дані включали імена та номери соціального страхування.

Прес-секретар Міністерства оборони заявив, що на даний момент не відомо, хто стояв за нападом, але ймовірність загрози зберігається. У свою чергу, Агентство заявило, що воно почало повідомляти людей, які постраждали, але "не було ніяких доказів", що їх інформація була використана не за призначенням.

Витік даних стався влітку 2019 року, але лише в цьому місяці почали розсилатися листи можливим жертвам. Агентство повідомило, що як тільки було виявлено порушення в його комп'ютерній системі, воно розслідувало і вжив заходів для його усунення і запобігання подальших зломів.

Як повідомляло видання "Коментарі", хакери навчилися зламувати смартфони через Bluetooth.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...