Coinspot 02.04.2020

BTC/USD

6745.63

ETH/USD

139.14

LTC/USD

39.84

НБУ 02.04.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

30.40

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології У центрі Берліна встановили "розумні" сміттєві баки
НОВИНИ Всі новини

У центрі Берліна встановили "розумні" сміттєві баки

Нові сміттєві баки зможуть пресувати сміття, а також повідомляти про ступінь своєї завантаженості

21 лютого 2020, 11:09 564
Автор:

• Зинченко Павел

У центрі Берліна встановили "розумні" сміттєві баки

Влада Берліна встановила в місті експериментальні "розумні" баки нового покоління. Вони здатні вмістити втричі більше відходів, а також передають дані про свою завантаженість і кажуть перехожим "спасибі".

В офіційному комюніке повідомляється, що розумний сміттєвий бак називається "Містер Філл". Він трохи вище метра і добре помітний здалеку завдяки своєму яскраво-помаранчевому кольору. "Містер Філл" - найсучасніший сміттєвий бак Берліна. Він працює за допомогою сонячних батарей, а сміття в нього вміщається значно більше, ніж у стандартну урну. Це досягається за допомогою встановленому всередині пресу, який стискає побутові відходи.

sSstI6NGvaefZ4XKZiPgbU3Is.png

Керівник проекту з міської компанії по збору та утилізації сміття Berliner Stadtreinigung Тіло Мерц пояснює, що в багатолюдних громадських місцях стандартні урни швидко переповнюються, і нерідко їх доводиться спустошувати по три рази в день. "З допомогою "розумних" контейнерів ми хочемо добитися того, щоб їх треба було розвантажувати тільки раз на день або навіть раз на два дні. Це дозволить заощадити робочий час наших співробітників", - говорить він.

В самому центрі Берліна встановлено близько півтора десятка таких "розумних" баків. Всередині контейнера встановелно стандартне відро для сміття місткістю 120 літрів. Завдяки пресу обсяг сміття, яке наповнює відро, зменшується в п'ять разів, тому в нього вміщається до 600 літрів відходів.

Як повідомляло видання "Коментарі", канадська компанія створила "розумні" сміттєві баки.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...