Coinspot 06.04.2020

BTC/USD

6840.15

ETH/USD

144.64

LTC/USD

40.73

НБУ 06.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Компанія Microsoft представить новий антивірусний додаток
НОВИНИ Всі новини

Компанія Microsoft представить новий антивірусний додаток

Microsoft не повідомила, як буде працювати новий додаток, але пообіцяла представити його на наступному тижні

21 лютого 2020, 11:32 719
Автор:

• Зинченко Павел

Компанія Microsoft представить новий антивірусний додаток

Компанія Microsoft планує випустити антивірусну програму Defender для Android і iOS в кінці цього року. Програмний гігант розробляє програми для мобільних операційних систем, розроблені для забезпечення захисту від вірусів і "повної взаємодії з командним рядком". Microsoft поки не розкриває, що саме будуть робити програми, але компанія планує представити їх на конференції RSA на наступному тижні.

Мобільні додатки з'являться через рік після того, як Microsoft запустила публічний перегляд свого антивіруса Defender на macOS. У результаті Microsoft перейменувала розширений захист від загроз (ATP) Defender Windows у розширений захист від загроз (ATP) Defender Microsoft, а клієнт Mac забезпечує повний захист від вірусів та загроз, а також можливість швидкого або повного сканування.

Мобільні клієнти Microsoft Defender, швидше за все, будуть сильно відрізнятися від настільних версій, тим більше що платформа Apple iOS не дає програмам сканувати шкідливі програми на iPhone або iPad. Однак існує безліч антивірусних додатків для Android. Microsoft приєднається до цього зростаючого ринку, щоб запобігти дії шкідливого ПО в додатках Android, які завантажуються на пристрої.

Одна з головних цілей Defender для iOS і Android - запобігання фішингу, щоб не дати співробітникам компанії випадково розкрити свої імена користувачів, паролі або іншу інформацію про обліковий запис. Як Microsoft досягає цього на iOS, поки неясно.

Оскільки обидві ці мобільні програми входять до складу корпоративної платформи безпеки Microsoft, малоймовірно, що вони будуть доступні для використання користувачами. Крім мобільних новин, Microsoft також анонсує Microsoft Defender ATP для Linux. Попередній перегляд для підприємств доступний для тестування в рамках більш широких зусиль Microsoft по забезпеченню безпеки пристроїв, крім Windows і macOS.

Як повідомляло видання "Коментарі", смартфони ряду компаній отримають підтримку популярного сервісу Google.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...