logo_ukra

Coinspot 12.07.2020

BTC/USD

9273.62

ETH/USD

240.94

LTC/USD

44.81

НБУ 12.07.2020

USD/UAH

27.25

EUR/UAH

30.70

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Китайська компанія підключить комп'ютер до мозку людини
commentss НОВИНИ Всі новини

Китайська компанія підключить комп'ютер до мозку людини

Взаємодія комп'ютера з мозком буде сприяти прориву в сфері медицини

28 травня 2020, 14:33 comments1104
Китайська компанія підключить комп'ютер до мозку людини

Huami, дочірня компанія Xiaomi, оголосила про створення лабораторії для дослідження мозку. Зокрема, вчені зацікавлені у зв'язку між людським розумом і комп'ютером, повідомляє видання cnTechPost.

Лабораторія досліджень мозку і штучного інтелекту була створена спільно з Науково-технічним університетом Китаю (USTC). Фахівці проведуть як інвазивні, так і неінвазивні експерименти, в яких вони хочуть підключити людський мозок до комп'ютера. Одна з основних цілей нової лабораторії - створити нову модель охорони здоров'я, в якій технології будуть глибоко інтегровані в організм людини.

У своїй заяві Huami і USTC заявили, що в одному з перших досліджень в новій лабораторії вчені будуть вивчати поведінку мозку під час епілепсії. Використовуючи метод електрофізіології головного мозку, фахівці збираються отримати специфічні маркери неврологічних захворювань, щоб створити інструмент для точного прогнозування епілепсії. Експерти підкреслили, що новий метод значно поліпшить життя багатьох людей з подібним захворюванням.

Huami також повідомила, що нова лабораторія буде тестувати методи підключення різних інтерфейсів до мозку. Ці заходи будуть проводитися на експериментальних тваринах. Представники лабораторії заявили, що майданчик стане місцем для інновацій, наприклад, на її основі будуть проводитися навчальні курси для аспірантів, для реєстрації різних патентів.

Як повідомляло видання "Коментарі", Huami представить серію нових спортивних гаджетів.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!