Horizon Capital хоче отримати контроль над Ajax Systems

Українського розробника систем безпеки Ajax Systems хочуть взяти під контроль

Кіпрська Dealbeta Investments Limited, пов'язана з Horizon Capital, разом з фізичною особою-громадянином України має намір набути контроль над Ajax Systems — власником виробника систем безпеки в Україні. Про це повідомили в Антимонопольному комітеті (АМКУ).

Мова йде про придбання Ajax Systems Cyprus Holdings і Ajax Trading Systems DMCC. Це питання АМКУ розгляне на засіданні 12 вересня.

У березні цього року фонд, пов'язаний з Horizon Capital, придбав міноритарний пакет акцій Ajax Systems за 10 мільйонів доларів.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що екс-уповноважена АМКУ Загребельская може виявитися замішаною в корупційних схемах. Так, у березні 2019 року набуло чинності рішення суду про притягнення Загребельської до відповідальності за приховування від декларування понад 300 тис. грн. доходу. Згідно з рішенням, вона підлягала обов'язковому звільненню з держслужби із забороною на зайняття громадських посад протягом 3 років. Президент Володимир Зеленський своїм указом просто привів у виконання рішення суду.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися