Головна Новини Дозвілля книги Карантин в задоволення і з користю: які книги варто прочитати
commentss НОВИНИ Всі новини

Карантин в задоволення і з користю: які книги варто прочитати

Поки ви сидите вдома на карантині, "Коментарі" вирішили зібрати для вас топ кращих книг для прочитання вдома. Попереджаємо, їх читання викликає звикання.

17 березня 2020, 20:48 comments4835
Поділіться публікацією:
Карантин в задоволення і з користю: які книги варто прочитати

Ми не стали шукати в інтернеті всілякі топи і рейтинги кращих книг для прочитання вдома. Ми склали свій рейтинг. Далі наш топ-10 книг для карантину, які дозволять провести час вдома з користю і задоволенням:

"Тонке мистецтво пофігізму" Марк Менсон

Ось вже коли і варто прочитати цю книгу, то це під час карантину. Поки всы панікують, згрібають з полиць гречку і антисептики, і розбираються в тонкощах світової змови, у вас з'явилася прекрасна можливість спокійно прочитати сторінку-другу. А заодно позбутися нав'язаних суспільством стереотипів про те, що потрібно бути розумнішими, продуктивнішими і багатшими за всіх. Щоб стати щасливим іноді просто варто визначити те, що вам дійсно важливо, послати чужу думку куди подалі і включити, нарешті, свого внутрішнього пофігіста.


"Колгосп Тварин" Джордж Оруелл

Прекрасно написана сатирична повість була видана в 1945 році, але відмінно ілюструє пороки сучасного суспільства. Вона демонструє, на скільки тонка грань між безмежною свободою і диктатурою. Автор показує як принципи загальної рівності згодом можуть скотитися до диктатури і тоталітаризму. Все це написано в легкій формі. А в ролі головних героїв — звичайні тварини на звичайній фермі. Цікаво, чи впізнаєте ви в них когось із сучасників?


"Вбивство в східному експресі" Агата Крісті

Шикарний поїзд і пасажири, які випадковим чином опинилися в один час, в одному місці. Або все ж не випадково? Хто вбивця і як йому вдалося так майстерно сплутати карти? Легендарному Пуаро належить розібратися. Заодно і ви потренуйте своє мислення. А після можна подивитися відмінну екранізацію цієї історії.


"Зелена миля" Стівен Кінг

Ще одна легендарна книга і не менш легендарна екранізація. Історія про те, як важливо відкидати те, що зовні і дивитися вглиб. Приготуйте серветки. Ймовірно, вам доведеться дати волю почуттям.


"Анна Кареніна" Лев Толстой

Карантин може затягнутися. А значить настав час для лонгріда. "Анна Кареніна" — відмінний вибір для тих, хто любить драму приправлену роздумами про сенс життя. За допомогою історій кількох сімей, які найтоншим чином переплітаються, Лев Толстой намагається зрозуміти людину і почуття, які нею рухають.


"Світ у війні" Мігель де Унамуно

В Іспанії Мігель де Унамуно вважається одним з титанів іспанської літератури. Саме час ближче познайомитися з ним і нам теж. Любителі російської класики можуть побачити в цьому романі деякі алюзії з творчістю Льва Толстого. Однак це зовсім інший літературний світ. Сама війна тут показана з боку людей, що живуть всередині неї. І найпарадоксальніше, що вони самі цієї війни не помічають.


"Алмазна колісниця" Борис Акунін

Це двотомник, що складається з двох книг: "Ловець бабок" і "Між рядків". Перша перенесе нас в атмосферу російсько-японської війни. Друга — в Японію 1878 року. Буде все: японські агенти, ніндзя, самураї. А ще любов, яка може змінити життя.


"Американська трагедія" Теодор Драйзер

Якось Теодор Драйзер сказав: "Ніхто не створює трагедій — їх створює саме життя. Письменникам залишається лише їх зобразити ". Трагедія Клайва Гріфітса не залишить вас байдужими. Герой, відчувши на собі заможне життя, так прагне до вищого світу, що, в кінцевому підсумку, готовий заради цього піти на злочин.


"Три товариші" Еріх Марія Ремарк

Якщо через карантин настрій погіршився, то цю книгу радимо відкласти на потім. Ремарк — без перебільшення, геніальний майстер слова. Але песимізму йому не позичати. Багато драми, алкоголю, людської трагедії і ще раз алкоголю. А ще це, мабуть, один з найчесніших і чуттєвих романів про любов і дружбу.


"Маленький принц" Антуан де Сент-Екзюпері

Цей шедевр світової літератури припаде до смаку всім: і дітям, і їхнім батькам. Кожен знайде в ньому щось важливе саме для нього: діти побачать добру казку, дорослі — глибокий текст, наповнений філософським змістом. Це розповідь про доброту, любов, чистоту і безпосередність, які, найчастіше, підвладні тільки дітям. Якщо вже читали казку в дитинстві, сміливо відкривайте книгу ще раз. Повірте, після стількох років ви подивитесья на знайому історію зовсім з іншого боку.

І, про всяк випадок, якщо карантин затягнеться, тримайте ще книги, які "Коментарі" радять неодмінно прочитати:

Цикл "Темна вежа" Стівен Кінг

"10 негретят" Агата Крісті

"Пасинки Всесвіту" Роберт Хайнлайн

"Убити пересмішника" Гарпер Лі

"Прощавай зброє!" Ернест Хемінгуей

"Життя в борг", "На західному фронті без змін", "Чорний обеліск" Еріх Марія Ремарк

"Драбина Якова", "Зелений намет" Людмила Улицька

"Ідіот", "Біси", "Брати Карамазови" Федір Достоєвський

"1984" Джордж Оруел

"Віднесені вітром" Маргерет Мітчел

"Атлант розправив плечі" Айн Ренд

"Очима клоуна" Генріх Белль

"Казки про їжачка і ведмежа" Серей Козловський

"Дитинство Микити" Олексій Толстой

"Понеділок починається в суботу" Борис Стругацький

"Онук Ваня" Любов Воронкова

"Картковий будиночок" Майкл Доббс

"Мережа Аліси" Кейт Квінн

"Сторіччя Якова" Володимир Лис

"ЛСД" Ірен Роздобудько

"Таємнича історія Біллі Міллігана" Деніел Кіз


Раніше "Коментарі" розповідали про те, як вино може під час карантину замінити спортзал.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!