Coinspot 20.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 20.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля діти Від кого з батьків передається дітям інтелект, - дослідження
НОВИНИ Всі новини

Від кого з батьків передається дітям інтелект, - дослідження

Так званий «ген інтелекту» закладено у хромосомі X

19 грудня 2019, 17:30 1278
Автор:

• Светлана Шкурупий

Від кого з батьків передається дітям інтелект, - дослідження

Німецькі фахівці провели дослідження і довели, що дитині ген інтелекту, що відповідає за рівень IQ, передається тільки по одній лінії – материнській.

Для експерименту вчені запросили понад 12 тис. людей у віці від 14 до 25 років. Їм задавали питання щодо їх спадковості і генетичних захворювань. Паралельно учасники проходили тест IQ. Виявилося, що визначити інтелектуальні здібності людини можна по материнським показниками. Різниця між рівнем IQ дитини і матері становила в середньому не більше 15 пунктів.

Фахівці пояснили, що вся справа в хромосомах. Якщо у жінки дві хромосоми ХХ, то у чоловіка ХУ. Ген інтелекту знаходиться в хромосомі Х, тому і передається по материнській лінії, так як хромосома Y деактивує цей ген у чоловіків.

Вчені підкреслили, що існують області, в яких домінують материнські гени, а є і ті, де головна роль дістається чоловічим.

Нагадаємо, які продукти впливають на рівень інтелекту.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що музика дозволяє визначити рівень інтелекту людини.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...