Coinspot 24.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 24.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля діти Як обрати пізнавальний мультфільм для дитини
НОВИНИ Всі новини

Як обрати пізнавальний мультфільм для дитини

Сюжети мультфільмів повинні бути повчальними

13 січня 2020, 12:40
Автор:

• Светлана Шкурупий

Як обрати пізнавальний мультфільм для дитини

Як не крути, але важливу роль у розвитку дитини займають мультфільми. Діти копіюють усе, що бачать, переймають певні варіанти поведінки, вчаться на прикладі улюбленого героя. Але тут перед батьками постає проблема: як вибрати правильний мультик для малюка?

Психологи рекомендують включати дітям мультфільми не раніше 3-х років. При чому сюжети повинні бути повчальними: розповідати про правила хорошої поведінки, знайомити з навколишнім світом. Основний посил мультфільму повинен нести добрі, вічні цінності, не допускаючи насильства ні фізичного, ні морального. Як же вибрати підходящий мультфільм?

- Анімація повинна бути доброю. Поведінка і вчинки головних героїв повинні підкреслювати принципи підтримки, розуміння, співчуття та допомоги;

- Мультфільм повинен мати повчальний сюжет. Кожен мультфільм повинен нести корисну думку або висновок. Дитина повинна винести після перегляду для себе щось нове та інформативне;

- Він повинен бути логічним. Для дітей до 6-ти років підбирайте прості мультфільми з лінійно розвиваючими подіями. Якщо це мультсеріал, то кожна серія повинна сприйматися окремо від інших.

Постарайтеся знайти для дитини не тільки корисну, але і цікаву анімацію. Варто уникати занадто яскравих кольорів, напруженої музики, складного сюжету – нехай малюк отримує задоволення від перегляду. 

Раніше видання "Коментарі" повідомляло про те, які фрази не можна говорити дітям.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...