Не зупиняйся: чотири поради, як мотивувати себе не припиняти тренування
Вкрай важливо змусити себе не припиняти тренування, коли відчуваєш вигорання
Як і у випадку з роботою, спорт може призвести до вигоряння. Особливо якщо ти тренуєшся самостійно вдома або на тренажерному майданчику у дворі. Постійні одноманітні вправи виснажують психіку. Також з часом ти перестаєш бачити результат. І тоді перестаєш вірити у свої сили. З'являється бажання все кинути.
Пам'ятай, здаватися не можна! І щоб успішно пережити цю кризу, ти повинен зробити наступне.
Онови плейлист
Це може здатися дивним, але іноді зміна музики дає нам друге дихання. Завантаж новий альбом улюбленої групи, скачай кілька драйвових пісень і вперед — на пробіжку або в спортзал.
Зміни вид фізичного навантаження
Заміна однієї фізичної активності на іншу благотворно позначиться на твоєму бажанні працювати над собою. Набрид тренажерний зал? Тоді почни займатися плаванням, боксом, збери команду з друзів чи колег, щоб раз на тиждень разом грати у футбол.
Приверни друга до занять спортом
Якщо ти звик займатися спортом поодинці, спробуй змінити звички і взяти з собою друга. Це можуть бути спільні пробіжки, катання на велосипеді, бокс, футбол, хокей, тренажерний зал. Парні тренування дуже мотивують!
Підпишись на спортсменів, які мотивують
Гортаючи стрічку Instagram, ти весь час будеш бачити нові фото з новими досягненнями цих людей. Ти і сам можеш вести свій спортивний щоденник онлайн, кожен раз публікуючи звіти про свою тренуванні.
Ми впевнені, що ти перебореш свою втому і зможеш повернутися до тренувань. Також видання "Коментарі" розповість, що не можна робити після завершення тренування.