Десять способів поправити своє матеріальне становище
Маленькі хитрощі, які допоможуть вам залишатися при грошах
Домогтися матеріального благополуччя - дуже важливо для чоловіка. Питання не тільки в тому, щоб було на що жити. Матеріальне благополуччя дає більшу свободу дій, піднімає самооцінку, дозволяє не турбуватися про завтрашній день. Подорожувати в кінець кінцем.
І це далеко не всі причини, через які чоловіки прагнуть розбагатіти.
Нижче ми наведемо деякі поради, дотримуючись яких, ви без особливих проблем зможете набити свій гаманець.
Порада № 1
Намагайтеся частіше залишатися вдома, особливо у нічний час, адже всякі вечірки та походеньки по клубах роблять ваш гаманець куди більш легким.
Порада № 2
Якщо зібралися щось купувати в інтернеті, будьте завжди напоготові. По-перше, легко можна потрапити в лапи шахраїв. По-друге, отриманий товар може разюче відрізнятися від того, який ви бачили на сторінках інтернет-магазину.
Порада № 3
Уникайте брати щось у кредит. Цим ви збільшите вартість покупки більше ніж на двадцять п'ять відсотків. Якщо хочете щось купити, краще почніть потроху накопичувати гроші. Ну а якщо все ж хочеться взяти гроші в кредит, беріть їх не у банку, а у надійного товариша.
Порада № 4
Візьміть за звичку щомісяця відкладати невелику суму грошей. Заведіть для грошей конверт або гаманець і починайте відкладати гроші. Хоча б чотири-п'ять відсотків від вашого основного доходу. Тобто, якщо ви отримуєте в місяць 500 доларів, відкладайте 25. До кінця року у Вас накопичитися 240 баксів. Погодьтеся, приємний бонус до Нового року.
Порада № 5
Позбавляйтеся від непотрібних речей. З часом у вашій квартирі стане більше місця, і ви більше не захочете засмічувати її різним мотлохом.
Рада № 6
Не ходіть по ресторанах, харчуйтеся дома. Звичайно, може здатися, що це вже занадто, але ви просто підрахуйте, скільки зазвичай витрачаєте на вечерю в кафе і ресторані. Тоді вам все відразу стане ясно.
Порада № 7
Для покриття інфляції, рекомендується зберігати гроші в банку. До того ж, гроші не будуть "різати" вам очі, оскільки вони будуть на вашій кредитній картці.
Порада № 8
Встановіть на комп'ютер програму з обліку своїх фінансів. Програма допоможе краще розбиратися у своїх доходах, а також витратах.
Порада № 9
Всі свої покупки потрібно заздалегідь планувати. Візьміть листок паперу і складіть список того, що вам хотілося б придбати протягом місяця. Потрібні речі повинні бути на початку списку, а ті, від яких можна відмовитися – в кінці. Так ви зможете заощадити гроші, не витрачаючи їх на непотрібні речі.
Порада № 10
Займіться спортом для зміцнення організму. Так ви будете менше хворіти, а значить, не будете витрачати гроші на ліки, які сьогодні коштують недешево.
Також видання "Коментарі" розповість як протистояти сонливості на робочому місці.