Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Новий Рік – саме чарівне і особливе свято, якого з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти. В ніч на 1 грудня, під бій курантів прийнято загадувати бажання і, якщо це зробити правильно, воно обов'язково збудеться.
Існує безліч різних спосіб загадати новорічне бажання і в кожній країні є свої певні традиції. В Україні найчастіше бажання загадують за допомогою келиха шампанського і маленького папірця, на якому під бій курантів потрібно написати своє бажання, спалити його, а попіл кинути в келих і випити до дна. Цей варіант не складний, але й не зовсім безпечний. Якщо на Новий Рік ви не хочете пити шампанське з попелом, тоді є й інші способи.
Наприклад, за півгодини до Нового року напишіть лист і вкажіть у ньому свої мрії, цілі та плани, які хочете найближчим часом реалізувати. Покладіть свій лист в червоний конверт і сховайте в кишеню або покласти біля себе. Як тільки почнуть бити куранти, покладіть руку на лист і подумки повторіть свої бажання. Після цього, сховайте конверт в надійне місце і не відкривайте до наступного року.
До речі, важливим є не тільки спосіб загадування бажання, але і його формулювання. Не можна писати "Я хочу на Мальдіви", тому що весь рік ви будете хотіти на відпочинок, але не факт, що потрапите туди. Правильно писати бажання вже в існуючому часі: "Я лечу на Мальдіви". Якщо ви хочете машину, потрібно формулювати так: "Я їду в своїй червоній машині" замість "Я хочу червону машину", "Я здорова" замість "Я не буду хворіти", частинку "не" краще не використовувати в бажанні.
Крім цього, новорічне бажання повинно бути написано від душі, в хорошому настрої і з позитивними думками, тоді воно обов'язково збудеться.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, як зробити новорічну ялинку з фруктів.
Новини партнерів
Новини