logo_ukra

Coinspot 05.07.2020

BTC/USD

9028.01

ETH/USD

225.05

LTC/USD

41.34

НБУ 05.07.2020

USD/UAH

27.35

EUR/UAH

30.60

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля лайфхаки Даємо в борг правильно: кілька цінних порад
commentss НОВИНИ Всі новини

Даємо в борг правильно: кілька цінних порад

При позичанні грошей необхідно відразу вирішити ряд питань, які гарантують їх повернення

3 березня 2020, 15:55 comments45343
Даємо в борг правильно: кілька цінних порад

Коли друг просить грошей у борг, то вкрай складно відмовити. Все таки це друг, він звернувся до тебе за допомогою і так далі. Але питання грошей завжди дуже важливе і неоднозначне. Ти не можеш допомогти людині і при цьому сам залишитися без засобів до існування. Саме тому необхідно дотримуватись деяких правил, які допоможуть тобі тримати ситуацію на пульсі і вчасно отримати свої гроші назад. І при цьому не зіпсувати стосунки з другом.

Визнач свій максимум

Гроші в борг повинні бути тими засобами, які тобі не шкода втратити в разі найгіршого розвитку подій. Звичайно, ризики є, тому не давай суми, які для тебе великі. Допомагай тим, чим можеш.

Позичай тільки тоді, коли є можливість

Відмова дати грошей у борг не зробить тебе поганою людиною чи егоїстом, адже у кожного є свої потреби. Якщо у тебе самого витрат в цьому місяці маса, позичати комусь дуже нелогічно. Але ти завжди можеш порадити людині, де можна позичити.

Бери розписку на великі суми

Непоганий варіант закріпити зобов'язання - розписка. Це такий аркуш паперу, на якому твій боржник викладає суму і дату її повернення. Також можна вписати паспортні дані. Така собі гарантія чесності.

Не соромся нагадувати про борг

Ти цілком маєш право трохи нагадувати про своїх гроші боржнику. Не виключено, що він міг забути про борг, або сподівається, що забув ти. Але не будь настирливим - це не дуже етично.

Велику суму розбий на частини

Досить великі суми складно повернути за один раз. Якщо матеріальне становище боржника та його доходи не дозволять віддати повну суму за раз, можна узгодити повернення частинами. Відзнач в календарі кілька днів, коли він буде тобі повертати частину коштів. Так напевно вийде швидше, ніж вимагати з людини все і відразу.

Завдяки цим нехитрим правилам ти зможеш контролювати процес повернення своїх грошей. Крім того, вони допоможуть тобі залишатися коректным по відношенню до людини, яка у тебе їх позичила. Також видання "Коментарі" розповість, наскільки важливі друзі у дорослому житті.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!