Рубрики
МЕНЮ
Виталий Войчук
Якщо вже зібрався піти в ліс, то неодмінно візьми з собою сірники. Сірники можуть стати в нагоді для розведення багаття, щоб приготувати їжу або зігрітися. Також, якщо ти загубився, вогнище може стати ефективним сигналом для пошукових груп. Навіть якщо ти не збираєшся розводити багаття, сірники все ж прихопи. Про всяк випадок. Але якщо вже пізно пити боржомі і ти таки напрвился в ліс без сірників, ми розповімо тобі, як ще можна розвести вогонь.
Тертя. Візьми гілку товщиною 2-3 см і довжиною близько 1 метра, і натягни між кінцями тятиву з мотузки, щоб вийшов своєрідний лук. Також тобі знадобиться тонка (бажано соснова) паличка товщиною з олівець і плоска деревинка, яку ти будеш використовувати в якості опори. Зроби в опорі лунку завглибшки кілька сантиметрів, і постав у неї деревинку, а тятиву лука обгорни зверху навколо неї. Опору обклади трутом і рухай луком вперед-назад. Через кілька хвилин ти отримаєш заповітне полум'я.
Марганцівка і гліцерин. Багато туристів носять в аптечках марганцівку і гліцерин. Насип на трут близько 1 грама марганцівки і акуратно крапни на неї кілька крапель гліцерину. Через 2-3 секунди спалахне вогонь.
Лінзи. Туристи часто беруть з собою фотоапарати, підзорні труби і біноклі, які також можна використовувати для розведення багаття. Витягни лінзу з циліндра, направ промінь сонця на трут, і чекай, поки той загориться.
Повітряні кульки і презервативи. Цей спосіб схожий на попередній, але лінзу ми будемо робити своїми руками. Для цього наповни водою презерватив або повітряну кульку і зав'яжи на кінці. Не наливай занадто багато води, щоб сонячні промені не переломлювались. Стисни презерватив або кульку так, щоб отримати двовипуклу лінзу, і тримай на відстані 1-2 сантиметрів від труту.
І все ж ми сподіваємося, що ти не забудеш сірники. Також видання "Коментарі" розповість, якими навичками потрібно володіти, щоб врятувати своє життя.
Новини партнерів
Новини